Les Eaux de CHANEL Le Voyage - podróżny zestaw zapachowy

<
Gallery image
>
Les Eaux de CHANEL Le Voyage 1
<
Les Eaux de CHANEL Le Voyage 1Les Eaux de CHANEL Le Voyage 2Les Eaux de CHANEL Le Voyage 3
 
>
 
 

Paris-Deauville, Paris-Venise i Paris-Biarritz: trzy zapachy Les Eaux de CHANEL, umieszczone razem w zestawie zaprojektowanym jako podróżny. Flakonom o pojemności 50 ml towarzyszy markowy woreczek, w którym można wszędzie zabierać ze sobą swój zapach oraz trzy pocztówki do wysłania z jednego z twoich wyjazdów.


Idealne połączenie - 3 podróżne spraye

Trzy zapachy, trzy interpretacje świeżości. Odkryj zielone, aromatyczne nuty Paris-Deauville, świeżą, orientalną aurę Paris-Venise i rześką, ożywczą kompozycję Paris-Biarritz.

Odzwierciedlają estetykę trzech destynacji, które odcisnęły głębokie piętno na życiu i stylu Gabrielle Chanel. Deauville, Venice, Biarritz: trzy miasta położone nad wodą stały się inspiracją dla trzech zapachów rozświetlonych sycylijskimi i kalabryjskimi cytrusami. Jedna doza Les Eaux de CHANEL wyzwala uczucie świeżości tak sugestywne, że zabiera Cię w daleką podróż. Spray rozpylający mgiełkę i lekki flakon ułatwiają perfumowanie się w każdej chwili.


Cena: 1057 zł / 3x50 ml (zestaw podróżny dostępny jest wyłącznie w butiku Chanel w Galerii Mokotów w Warszawie)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-07-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności