Les Eaux de CHANEL Paris - Paris - zapach inspirowany swobodną paryską elegancją

<
Gallery image
>
Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 1
<
Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 1Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 2Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 3Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 4Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 5Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 6Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 7Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 8Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 9Les Eaux de CHANEL Paris - Paris 10
 
>
 
 

Zapach drzewno-kwiatowy, inspirowany swobodną paryską elegancją, przywołujący skojarzenie z porannym gwarem tarasowej kawiarni w Paryżu. Paris - Paris to zapach zbudowany wokół róży damasceńskiej, kwiatu z charakterem, który ukazuje niejedno oblicze. Musującą świeżość kompozycji podkreślają cytryna i mandarynka, jego pikantne nuty uwydatnia różowy pieprz, a drzewne serce paczula.


"Tworząc Paris - Paris, wyobraziłem sobie musującą kompozycję kwiatów, inspirowaną ognistym temperamentem paryżan i ich swobodną elegancją" - Olivier Polge


Inspiracja

Paris - Paris przywodzi na myśl beztroski wiosenny poranek spędzany na tarasie paryskiej kawiarni. Jego różany odcień jest inspirowany kamiennymi fasadami okazałych budynków Haussmanna, lśniącymi w promieniach porannego słońca. Korzenna, musująca świeżość zapachu przywołuje ekscytującą przygodę w sercu stolicy oraz swobodną paryską elegancję, która inspirowała Gabrielle Chanel.

Paryż pozostał epicentrum świata i kreacji Gabrielle Chanel od 1910 roku, kiedy otworzyła swój pierwszy sklep przy rue Cambon, aż do jej śmierci w 1971 roku, która zastała ją w hotelu Ritz. Tętniące życiem i niezmiennie inspirujące miasto dawało projektantce szansę odkrywania siebie wciąż na nowo. Paris - Paris to apoteoza żywiołowej atmosfery i niepowtarzalnego stylu tej legendarnej stolicy artystycznej i kulturalnej. Zapach paradoksów: bogaty, lecz świeży, wyrafinowany, ale swobodny.


Sztuka perfumowania

Flakon ma zaokrąglony kształt, dzięki czemu wygodnie układa się w dłoni. Gładki kartonik, zaprojektowany z naturalnych materiałów, przywodzi na myśl fale obmywające plażę. Okazały flakon ze sprayem do rozpylania Les Eaux de Chanel umożliwia szczodre perfumowanie. Jedna doza zapachu Les Eaux de Chanel wyzwala uczucie świeżości tak sugestywnej, że zabiera Cię w daleką podróż.

Żel pod prysznic Paris - Paris do ciała i włosów wytwarza puszystą, delikatną pianę i przedłuża aurę zapachu na ciele i włosach.
Dopełnij rytuał perfumowania, sięgając po lekkie i otulające mleczko do ciała Paris - Paris.


Opakowania w nowej odsłonie

Każdy zakupiony produkt jest starannie umieszczany w legendarnym opakowaniu Chanel.

Wszystkie elementy zaprojektowano na nowo z myślą o przyszłości. Wzornictwo zoptymalizowano w taki sposób, aby zminimalizować ilość odpadów. Wyeliminowano cały plastik. Pudełeczka i torby nadają się do recyklingu i są wykonane w 40% z surowców wtórnych i w 60% z papieru pozyskiwanego z drewna, które pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Tusz i klej wyprodukowano na bazie wody, a woreczki wykonano w 100% z bawełny organicznej.

Wybierz przy kasie jedną z 2 opcji pakowania:

Wesja klasyczna
Produkty umieszczone w charakterystycznym czarno-białym pudełku lub torebce.

Wersja podstawowa
Woreczek z bawełny organicznej umieszczony bezpośrednio w pudełku wysyłkowym.


Cena: woda toaletowa 125 ml / 629 zł

Zapach dostepny jest w butiku Chanel w warszawskiej Galerii Mokotów oraz w polskim sklepie internetowym Chanel

https://www.chanel.com/pl/zapachy/p/102440/paris-paris-les-eaux-de-chanel-woda-toaletowa-w-sprayu/


 


Zdjęcia kompozycyjne: Robert Krupiński / Glow.pl
Pozostałe zdjęcia: sklep internetowy ChanelAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-05-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES