Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 - niekończące się lato

<
Gallery image
>
Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 1
<
Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 1Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 2Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 3Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 4
 
>
 
 

Powstałe z inspiracji migoczącą oazą, gdzie słońce błyszczy, a woda się mieni – Daisy Twinkle Editions to nowe interpretacje klasycznego tercetu Daisy: Daisy, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream. Słoneczne i uduchowione – zapachy te przenoszą dziewczyny Daisy do sanktuarium nigdy niekończącego się lata. Tu niebo jest zawsze błękitne, woda migocze, a dni są ciepłe.


Odziane w wibrujący kolor fiołkowy, ozdobione mieniącym się złotem - duch niekończącego się lata - Daisy Marc Jacobs Twinkle Editions.


Design flakonów

W nawiązaniu do unikatowego zastosowania warstw i kolorów oraz zamiłowania projektanta do blasku, flakony ukazane zostały w łagodnym odcieniu fiołkowym, który zbliża te zapachy do świata mody. Każdy flakon ozdobiony został akcentami złota, które przywodzi na myśl wrażenia lata, kiedy blask słońca sprawia, że wszystko się mieni i błyszczy.

Korki zapachów Daisy Twinkle i Daisy Eau So Fresh ozdobiono kolorowymi płatkami stokrotek: fioletowymi, żółtymi i złotymi. Korek Daisy Dream ma wytłoczone złote akcenty stokrotek, które kontrastują z fiołkowym odcieniem.

Aby dopełnić design flakonów, opakowania zewnętrzne zaprezentowano w łagodnym odcieniu matowego fiołka i udrapowano błyszczącą girlandą lśniących stokrotek. Pudełeczka zdobi ornament złotych stokrotek, które odbijają światło i mienią się w słońcu.

Projekt flakonu: Marc Jacobs we współpracy z firmą Coty.


Zapachy

Zapachy Daisy Twinkle Juices są wibrującą fiołkową interpretacją charakterystycznych kompozycji tercetu daisy. Wyrażają wizje promieni słońca, migoczącej tafli wody i świeżo rozkwitłych kwiatów.


Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition

Podnoszący na duchu bukiet nut kwiatowych i owocowych – Daisy Twinkle otwiera się gwałtownie soczystym aromatem dzikich jagód połączonych z liśćmi fiołka. Ciepłą i zmysłową bazę zapachu określają promienne i kremowe nuty drzewne.

Nuty głowy: dzikie jagody
Nuty serca: kwiat fiołka
Nuty głębi: białe drewno


Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh Twinkle Edition

Wibrujący i zaskakujący zapach Daisy Eau So Fresh Twinkle promieniuje musującą kompozycją soczyście owocowych i delikatnie kwiatowych nut. Malina przeplata się w nucie serca  z kwiatem fiołka i kwieciem dzikiej róży, tworząc kojący aromat. Likier z czarnej porzeczki wieńczy nutę głębi zmysłowym finiszem.

Nuty głowy: musująca malina
Nuty serca: kwiat fiołka i kwiecie dzikiej róży
Nuty głębi: likier z czarnej porzeczki


Daisy Dream Marc Jacobs Twinkle Edition

Daisy Dream Twinkle to zwiewna kompozycja bujnych nut kwiatowych i soczystych owoców. Zapach otwiera się gwałtownie nutą czarnej wiśni i świeżych białych kwiatów, które przenikają się wzajemnie i wywołują wrażenie wiosennej świeżości. W nucie głębi mus z jagód tworzy apetyczną bazę, która długo wybrzmiewa na skórze.

Nuta głowy: czarna wiśnia
Nuta serca: świeże białe kwiaty
Nuta głębi: mus jagodowy


Gama i ceny:

Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition 50 ml / 315 zł
Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh Twinkle Edition 75 ml / 335 zł
Daisy Dream Marc Jacobs Twinkle Edition 50 ml / 315 zł

Zapachy Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition będą dostępne w Polsce od kwietnia 2018.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto