Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 - niekończące się lato

<
Gallery image
>
Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 1
<
Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 1Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 2Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 3Marc Jacobs Daisy Twinkle Edition 2018 4
 
>
 
 

Powstałe z inspiracji migoczącą oazą, gdzie słońce błyszczy, a woda się mieni – Daisy Twinkle Editions to nowe interpretacje klasycznego tercetu Daisy: Daisy, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream. Słoneczne i uduchowione – zapachy te przenoszą dziewczyny Daisy do sanktuarium nigdy niekończącego się lata. Tu niebo jest zawsze błękitne, woda migocze, a dni są ciepłe.


Odziane w wibrujący kolor fiołkowy, ozdobione mieniącym się złotem - duch niekończącego się lata - Daisy Marc Jacobs Twinkle Editions.


Design flakonów

W nawiązaniu do unikatowego zastosowania warstw i kolorów oraz zamiłowania projektanta do blasku, flakony ukazane zostały w łagodnym odcieniu fiołkowym, który zbliża te zapachy do świata mody. Każdy flakon ozdobiony został akcentami złota, które przywodzi na myśl wrażenia lata, kiedy blask słońca sprawia, że wszystko się mieni i błyszczy.

Korki zapachów Daisy Twinkle i Daisy Eau So Fresh ozdobiono kolorowymi płatkami stokrotek: fioletowymi, żółtymi i złotymi. Korek Daisy Dream ma wytłoczone złote akcenty stokrotek, które kontrastują z fiołkowym odcieniem.

Aby dopełnić design flakonów, opakowania zewnętrzne zaprezentowano w łagodnym odcieniu matowego fiołka i udrapowano błyszczącą girlandą lśniących stokrotek. Pudełeczka zdobi ornament złotych stokrotek, które odbijają światło i mienią się w słońcu.

Projekt flakonu: Marc Jacobs we współpracy z firmą Coty.


Zapachy

Zapachy Daisy Twinkle Juices są wibrującą fiołkową interpretacją charakterystycznych kompozycji tercetu daisy. Wyrażają wizje promieni słońca, migoczącej tafli wody i świeżo rozkwitłych kwiatów.


Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition

Podnoszący na duchu bukiet nut kwiatowych i owocowych – Daisy Twinkle otwiera się gwałtownie soczystym aromatem dzikich jagód połączonych z liśćmi fiołka. Ciepłą i zmysłową bazę zapachu określają promienne i kremowe nuty drzewne.

Nuty głowy: dzikie jagody
Nuty serca: kwiat fiołka
Nuty głębi: białe drewno


Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh Twinkle Edition

Wibrujący i zaskakujący zapach Daisy Eau So Fresh Twinkle promieniuje musującą kompozycją soczyście owocowych i delikatnie kwiatowych nut. Malina przeplata się w nucie serca  z kwiatem fiołka i kwieciem dzikiej róży, tworząc kojący aromat. Likier z czarnej porzeczki wieńczy nutę głębi zmysłowym finiszem.

Nuty głowy: musująca malina
Nuty serca: kwiat fiołka i kwiecie dzikiej róży
Nuty głębi: likier z czarnej porzeczki


Daisy Dream Marc Jacobs Twinkle Edition

Daisy Dream Twinkle to zwiewna kompozycja bujnych nut kwiatowych i soczystych owoców. Zapach otwiera się gwałtownie nutą czarnej wiśni i świeżych białych kwiatów, które przenikają się wzajemnie i wywołują wrażenie wiosennej świeżości. W nucie głębi mus z jagód tworzy apetyczną bazę, która długo wybrzmiewa na skórze.

Nuta głowy: czarna wiśnia
Nuta serca: świeże białe kwiaty
Nuta głębi: mus jagodowy


Gama i ceny:

Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition 50 ml / 315 zł
Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh Twinkle Edition 75 ml / 335 zł
Daisy Dream Marc Jacobs Twinkle Edition 50 ml / 315 zł

Zapachy Daisy Marc Jacobs Twinkle Edition będą dostępne w Polsce od kwietnia 2018.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 06-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności