Michael Kors Exotic Blossom - soczyste mango i płatki róży w nowym zapachu

<
Gallery image
>
Michael Kors Exotic Blossom 1
<
Michael Kors Exotic Blossom 1Michael Kors Exotic Blossom 2
 
>
 
 

Michael Kors przedstawia Exotic Blossom – urzekający zapach, który przeniesie cię do odległego, tropikalnego raju. Ta błoga kompozycja, łącząca świeże owoce z egzotycznymi kwiatami, przywodzi na myśl skąpaną w słońcu wyspę.

Soczyste mango i cierpkie płatki róży tworzą czysty i żywy zapach, a drzewny akcent piżma i szczypta wanilii dodają mu zmysłowego ciepła, które kojarzy się z beztroskimi letnimi dniami i pełnymi namiętności nocami.

Nuty górne: mango, mandarynka, gujawa
Nuty środkowe: piwonia, miąższ brzoskwini, płatki róży
Nuty bazy: eleganckie nuty drzewne, piżmo, wanilia

Opakowanie Michael Kors Exotic Blossom nawiązuje designem do rajskiej atmosfery tropikalnej wyspy: zdobi je intensywnie pomarańczowa barwa i kultowa złocona nakrętka będąca znakiem rozpoznawczym marki Michael Kors.


Ceny:
30 ml / 229 zł
50 ml / 339 zł
100 ml / 439 zł

Zapach dostępny jest na wyłączność w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności