Michael Kors Gorgeous! - energetyzujący i orzeźwiający zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Michael Kors Gorgeous! 1
<
Michael Kors Gorgeous! 1Michael Kors Gorgeous! 2Michael Kors Gorgeous! 3Michael Kors Gorgeous! 4Michael Kors Gorgeous! 5Michael Kors Gorgeous! 6Michael Kors Gorgeous! 7Michael Kors Gorgeous! 8
 
>
 
 

Najnowsza kompozycja od Michaela Korsa - Michael Kors Gorgeous! - to autentyczny hołd złożony kobietom i nowoczesnej kobiecości. Stanowiący przełomową, nowoczesną interpretację klasycznego zapachu białych kwiatów Michael Kors Gorgeous! budzi się do życia w całkiem nowej odsłonie wzmocnionej zmysłowym akordem tytoniu oraz zwieńczonej monumentalnym drzewnym finałem. Kompozycja łączy optymizm i luz - dwie dopełniające się nawzajem cechy charakteryzujące kobietę według Michaela Korsa. Energetyzujący i orzeźwiający zapach ucieleśnia kobiecą pewność siebie oraz znaczenie czucia się dobrze w swojej własnej skórze.


"Motywem przewodnim całej mojej kariery jest sprawianie, by kobiety czuły się silne, piękne i pewne siebie i by potrafiły w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał. Michael Kors Gorgeous! to prawdziwy zastrzyk optymizmu i pewności siebie." - wyjaśnia Michael Kors.


Zapach

Michael Kors Gorgeous! rozkwita nadając pewności siebie całkiem nowy wymiar. Bukiet białych kwiatów z tytoniowym akordem to prawdziwy powiew optymizmu, któremu intensywne drzewne nuty dodają luksusowego niewymuszonego wdzięku.
Ekstrawagancki jaśmin wielkolistny, wyrafinowana tuberoza, kojący jagodlin i kwiat pomarańczy łączą się w urzekająco świetlistych nutach, a nietuzinkowy akord tytoniu otula bukiet prowokacyjnym ciepłem. W mocnym finale wyraziste nuty drzewa cedrowego i olejku z drzewa gwajakowego dodają kompozycji kojącej siły.


Opakowanie

Kanciasty flakonik wykonany z różowo-złotego szkła oddaje hołd ponadczasowości zapachu i nowoczesnej architekturze. Po zdjęciu czarnego wieczka Twoim oczom ukaże się podnoszący na duchu napis „Hello, Gorgeous!” (Witaj piękna!)


Kampania

Gwiazdą kampanii Michael Kors Gorgeous! jest ucieleśniająca kobiecy optymizm modelka i aktorka Sara Sampaio. Przemierzająca ulice Nowego Jorku w 100%-owo kobiecej asyście Sara uosabia ducha kobiecej pewności siebie i pozytywnego nastawienia do życia wszędzie tam, gdzie się pojawia.

"Praca przy kampanii zapachu stanowiącego rodzaj hołdu złożonego kobietom była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Przesłanie, jakie niesie z sobą ta kompozycja jest po prostu piękne i niezwykle się cieszę, że mogę się nim dzielić z innymi kobietami." - Sara Sampaio


Cena:

Woda perfumowana 50 ml / 365 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-03-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności