Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu w postaci wody toaletowej

<
Gallery image
>
Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 1
<
Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 1Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 2Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 3Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 4Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 5Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 6Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 7Miu Miu Twist - nowe oblicze zapachu 8
 
>
 
 

Powieść nie kończy się na pierwszym rozdziale, a melodramat po jednej scenie. Planeta także nie zatrzymuje biegu po jednym okrążeniu na orbicie. Podobnie dzieje się z opowieścią Miu Miu Twist, która musi nadal trwać, by zaskakiwać wieloma zwrotami akcji. Historia rozpoczęła się wodą perfumowaną Miu Miu Twist, w której doszło do fascynującej kolizji składników klasycznych z zaskakująco nowatorskimi. Dziś mamy jej kontynuację w postaci wody toaletowej Miu Miu Twist. Ukazując lżejsze oblicze oryginalnej kompozycji, najnowszy zapach Miu Miu wydaje się równie dynamiczny jak pierwszy, obdarzony niespotykaną świeżością.


Wraz z nowym zapachem – wodą toaletową Miu Miu Twist – powraca twarz Miu Miu Twist: Elle Fanning. Widzimy jej pogoń za marzeniami – pragnie zostać gwiazdą filmową i wciela się w role wielu różnych postaci: raz jest szczera i obdarzona podniecającą energią, to znów żądna przygód jako badaczka nieznanego; innym razem jest idolem z doskonałym wyczuciem komediowym, lub też zmysłową postacią tragiczną, która nie ma nic do stracenia. Śledząc podróż tej wschodzącej gwiazdy, podglądamy za kulisami mechanizmy show-biznesu i dostrzegamy, jak wielką trzeba mieć charyzmę, by stać się ikoną kina.

Oryginalna kompozycja Miu Miu Twist jest w pełni współczesna i beztroska, podobnie jak charakterystyczna, niekonwencjonalna estetyka marki Miu Miu. Dzięki temu zapach jest niepowtarzalny. Bardziej zwiewna i świeża Woda Toaletowa Miu Miu Twist prezentuje się uwodzicielsko i pozostawia wrażenie, które rozwija się słodko w miarę upływu czasu. Kreatorka Daniela Andrier i projektantka Miuccia Prada stworzyły nowy zapach jako odświeżającą wersję czegoś zaskakującego i zarazem znajomego. Kompozycja otwiera się euforyczną, lecz wietrzną nutą głowy (mandarynka i kwiat jabłoni). Za sprawą akordu białej ambry w sercu kompozycji jej nowa nuta wznosi się w przestrzeń spiralnym ruchem jak gwiazda prześlizgująca się po niebie o zmierzchu. Nutę głębi określa bogate, lecz delikatne drewno cedrowe, które łagodzi słodsze nuty bobu tonka. 

Flakon stanowi kolejne zmodyfikowane ujęcie charakterystycznej pikowanej powierzchni Miu Miu. Design łączy w sobie teatralne elementy starodawnego buduaru z przepychem szkła o fakturze ćwieków oraz nowoczesnymi ostrymi krawędziami. Wszystkie elementy spina kołnierz ze złotą pieczęcią logo, który osadzono pod pastelowo-różowym korkiem o zachwycająco uwydatnionych proporcjach.


Ceny:

Miu Miu Twist, woda toaletowa 30 ml / 235 zł
Miu Miu Twist, woda toaletowa 50 ml / 325 zł
Miu Miu Twist, woda toaletowa 100 ml / 439 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności