MiuMiu Fleur D'Argent - zmysłowa i wyrafinowana tuberoza

<
Gallery image
>
MiuMiu 1
<
MiuMiu 1MiuMiu 2
 
>
 
 

Zapach MiuMiu Fleur D'Argent - najnowszy zamysł Miuccii Prady i kreatorki Danieli Andrier – jest pierwszą kompozycją w rodzinie, w której zaprezentowano nową nutę głowy. Zmysłowa i wyrafinowana tuberoza to bardziej bujny i dojrzały biały kwiat.


Historia

MiuMiu to owoc eksperymentowania na luksusowym stylu i współczesności, w którym wszechobecna jest wnikliwie zgłębiana kobiecość. Marka łączy eklektyczne odniesienia powiązane w innowacyjny sposób z nowoczesnością.

MiuMiu Eau de Parfum – pierwszy zapach marki, momentalnie stał się klasykiem. Ta młodzieńcza kwiatowa kompozycja łączy w sobie konwalię majową, jaśmin i absolut róży na tle bardziej ziemistej nuty głębi. Zapach MiuL'EauBleue jest półsłodki i nieskończenie świeży dzięki nutom, które – niczym pierwsze wiosenne kwiaty – wywołują wrażenie odrodzenia. Z kolei zapach MiuMiuL'Eau Rosée ożywia delikatną nutę konwalii majowej aromatem pączków czarnej porzeczki i wonią piżma.


Zapach

Zapach MiuMiu Fleur D'Argent - najnowszy zamysł Miuccii Prady i kreatorki Danieli Andrier – jest pierwszą kompozycją w rodzinie, w której zaprezentowano nową nutę głowy. Zmysłowa i wyrafinowana tuberoza to bardziej bujny i dojrzały biały kwiat. Harmonijna kompozycja akordu piżmowego i charakterystycznej nuty MiuMiu - Akigalawood® określa pogodny, optymistyczny i krągły charakter zapachu. MiuMiu Fleur D'Argent dyskretnie się konspiruje: przywodzi na myśl żakiet pięknie układający się na efektownej sukience. Na początku jaki się wyrafinowany, po czym nabiera zmysłowej mocy.


Flakon

W MiuMiu Fleur D’Argent przejrzyste szkło matelassé jest bardziej nowoczesne od tego, z którego wykonano flakony jego siostrzanych zapachów. Wnętrze flakonu pomalowano na kolor srebrny, dzięki czemu przypomina zakuty w lodzie medalion. Charakterystyczny korek w kształcie dysku ma odcień pastelowego różu. Jest minimalistyczny i zabawny jak krążki pchełek. 


Kampania reklamowa

Każdy nowy zapach MiuMiu pokazuje głębsze zrozumienie bohaterki marki, a każda nowa seria kampanii opiera się na ostatniej, tworząc hipnotyczną, zapętloną narrację. Twórcą zdjęcia reklamowego MiuMiu Fleur D'Argent jest Alasdair McLellan, natomiast filmu reklamowego – Rebecca Zlotowski. W kolejnym rozdziale muza MiuMiu Stacy Martin i jej kociak przeżywają nową przygodę.


Gama i ceny:
MiuMiu Fleur D'Argent, woda perfumowana 30 ml / 275 zł
MiuMiu Fleur D'Argent, woda perfumowana 50 ml / 389 zł
MiuMiu Fleur D'Argent, woda perfumowana 100 ml / 519 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności