Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme - nowe zapachy dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 1
<
Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 1Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 2Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 3Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 4Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 5Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 6Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 7Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 8Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 9Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 10Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 11Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 12Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme 13
 
>
 
 

Moncler prezentuje pierwsze w historii marki zapachy, Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme - dwie kompozycje, które zapowiadają prawdziwą ucztę dla zmysłów. Obie kreacje odzwierciedlają śmiałą synergię natury, eksploracji i odkryć - kamieni węgielnych wszechświata Moncler, globalnej marki utożsamianej z górskim dziedzictwem i nową koncepcją luksusu. W harmonii kontrastów każdy zapach przywołuje ostrą, chłodną odę do wspaniałej przyrody otulonej bogatym, ciepłym woalem.


Moncler dla kobiet i Moncler dla mężczyzn - nowy rozdział w alpejskiej historii, która rozpoczęła się w 1952 roku

Philippe Bénacin, dyrektor generalny Interparfums, skomentował: "Po kilku latach dyskusji, badań i rozwoju, te dwa zapachy ożyły w sposób, który naprawdę oddaje istotę Moncler. Jako prezes i dyrektor generalny Moncler, Remo Ruffini towarzyszył nam przez cały proces, uważnie śledząc globalną koncepcję, a także drobniejsze szczegóły. Moncler to marka niezwykle pożądana – to marka, która uosabia innowacje, dlatego kompozycje te wydają się idealną kontynuacją jej historii. Dzięki tym dwóm zapachom nawet sam flakon jest nową przygodą, nowym duchem i nowym sposobem komunikowania się - czy to napisaniem imienia, specjalnej wiadomości, czy czegokolwiek, co lubisz."


Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme to najnowsze dzieła zapachowe z długiej linii inspirujących kreacji Domu Mody i naturalne przedłużenie marki lifestylowej 360° celebrowanej na całym świecie ze względu na dziedzictwo górskiej doskonałości. Zbudowany na solidnym fundamencie pionierskiego ducha outdooru i naturalnego dążenia do innowacji, Moncler reprezentuje światowy standard pikowanych kurtek puchowych dla kobiet i mężczyzn, a także dynamicznych linii odzieży i akcesoriów, które stoją na styku nowoczesnej luksusowej i wysokowydajnej odzieży sportowej. Dziś Moncler, poprzez projekt Moncler Genius, jest kreatywnym centrum, które zaprasza niezliczoną liczbę projektantów do prezentowania różnych pomysłów i przełamuje granice poprzez projektowanie i innowacje.

Dzięki rewolucyjnej konstrukcji LED flakonu w kształcie bidonu, Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme nawiązują nierozerwalny związek z górskimi korzeniami Domu i duchem przygody. Duet zapachowy zawiera akordy wyjątkowej harmonii drzew w strefie górskiej, stworzone wyłącznie dla Moncler. Ten ciepły, wyrafinowany akcent drzewny jest wspólnym DNA, które przywołuje pionierskiego ducha Domu. Poza tym akordem każdy zapach odsłania wewnętrzną mieszankę prestiżowych naturalnych materiałów i unikalnych akordów opracowanych w rękach perfumiarzy Nisrine Grillié, Quentin Bisch, Antoine Maisondieu i Christophe Raynaud w Givaudan.

"Akord drzew strefy górskiej jest wspólnym wątkiem dla zapachu damskiego i męskiego. Z tego względu użyliśmy drewna cedrowego. By uczynić kompozycje stylowymi zastosowaliśmy akord bursztynu. Razem z Antoine Maisondieu dodaliśmy drzewo sandałowe ze względu na jego otulające, kremowe ciepło." - Nisrine Grillié


Rewolucyjny flakon

Zarówno zapachy Moncler Pour Femme, jak i Moncler Pour Homme są prezentowane w unikalnym flakonie w kształcie bidonu, otoczonym prążkowanym, srebrnym zdobieniem i korkiem nawiązującym do alpinistycznych korzeni marki oraz kultowej, pikowanej konstrukcji kurtki Moncler. Ten przełomowy projekt flakonu łączy odważne srebrne wykończenie z przezroczystym szkłem odsłaniającym lekką, bursztynową kompozycję Moncler Pour Femme, podczas gdy flakon Moncler Pour Homme jest jednolicie srebrny. Flakon Moncler Pour Femme wyróżnia się miękko zakrzywioną konstrukcją podstawy, podczas gdy w przypadku Moncler Pour Homme spada w linii prostej do podstawy.

Przełomową konstrukcją na globalnym rynku zapachów jest umieszczony w edycji 150 ml Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme Eau de Parfum ekran LED, z podświetlanym panelem wiadomości, konfigurowalnym za pomocą aplikacji na smartfony z obsługą Bluetooth. Ta zabawna innowacja pozwala napisać osobistą notatkę, która pojawia się w przewijanych czerwonych literach na lustrzanej fasadzie flakonu, po aktywowaniu jej przyciskiem w kształcie logo Moncler w kontrastowej bieli (Moncler Pour Femme) lub czerni (Moncler Pour Homme). Idealna na pseudonim, specjalną wiadomość lub świąteczne powitanie, ta ekskluzywna funkcja technologiczna jest trwałym echem ducha Moncler: od gór po miasto.

Flakony Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme są pakowane w wysokiej jakości matowe opakowanie, ozdobione kultowym logo Moncler oraz charakterystyczną naszywką z filcu.


Moncler dla kobiet

Kwiatowo-drzewno-piżmowy zapach Moncler Pour Femme to dzieło perfumiarzy Nisrine Grillié i Quentina Bischa. Zawierający parę niestandardowych akordów zaprojektowanych wyłącznie dla Moncler zapach, otwiera się ostrym, jasnym pudrowym, snieżnym akordem, przypominającym ulotne piękno świeżego śniegu.

"Quentin Bisch i ja chcieliśmy zestawić świeżość i chłód śniegu z ciepłą, otulającą zmysłowością akcentów drzewnych. Moncler Pour Femme miał pachnieć pudrem jak świeży śnieg, ale powinien był też zachęcać, by się w niego wtulić. Miał przywodzić na myśl widok ośnieżonego szczytu górskiego i przenikające przez płatki śniegu promienie słońca - to ekskluzywny akord Powdery Snow, który stworzyliśmy dla tego zapachu." - Nisrine Grillié

Uniesiony blaskiem włoskiej bergamotki, ewoluuje poprzez bukiet białych kwiatów – jaśminu Sambac i słodkiego heliotropu - aby zanurzyć się w ciepłym uścisku akordu drzew górskich. Ta, ekskluzywna dla Moncler, nuta bazy otula, łącząc uwodzicielskie esencje bursztynu, drzewa cedrowego i drzewa sandałowego, zmieszane z akordem naturalnej wanilii,  podkreślając kobiecy urok jeszcze długo po zmroku.  

"Bergamotka jest bardzo jasną ekstrakcją, która jest bardziej kwiatowa niż cytrusowa. Podkreśla jasność pudrowego śniegu i tworzy płynne przejście między górną nutą, a bazą. Sercem zapachu jest kwitnąca nuta jaśminu, jasna i słoneczna, która łączy pudrową nutę głowy i wibrujące ciepło drzewnej bazy. Heliotrop integruje się z naturalną wanilią ze względu na jej miękką, kremową teksturę." - Nisrine Grillié


Moncler dla mężczyzn

Moncler Pour Homme to drzewno-aromatyczny zapach stworzony przez perfumiarzy Antoine Maisondieu i Christophe Raynaud. To uchwycenie naturalnego piękna alpejskiego lasu. Kompozycja zawiera bezprecedensowe nasycenie nutami drzewnymi. Począwszy od ekskluzywnego akordu Alpine Green dla Moncler, który w połączeniu z energetyzującą świeżością szałwii unosi nas w odległe przestrzenie z górskimi sosnami w tle.

"Akord zieleni alpejskiej jest bardzo wyrafinowaną nutą głowy, poprzedzającą ujawnienie się surowych, drzewnych nut serca i bazy. Drewno cedrowe może być dość suche, więc drzewo sandałowe otacza drewno cedrowe, a piżmo tworzy dla niego rodzaj poduszki. Wetiweria jest bardzo złożoną nutą drewna, jest zarówno świeża, jak i drzewna – zawiera akordy cytrusowe i jest niezwykle wyrafinowana." - Antoine Maisondieu

"Moncler Pour Homme to intensywność nut drzewnych – są one bardziej wyczuwalne niż w jakimkolwiek innym klasycznym męskim zapach. Harmonia górskich drzew obecna w obu zapachach jest znacznie bardziej podkreślona w Moncler Pour Homme. Dla Christophe'a Raynaud i dla mnie pomysł polegał na przeciwstawieniu tego akordu świeżemu, zielonemu elementowi alpejskiego akcentu z dodatkiem żywicy sosnowej, szałwii i cyprysu. Monler Pour Homme jest bardzo nowoczesny, ponieważ jego nuta bazy trwa niezwykle długo - tak naprawdę nie podąża za formalną konstrukcją tradycyjnych perfum." - Antoine Maisondieu

W awangardzie nowoczesnej perfumerii Moncler Pour Femme i Moncler Pour Homme łączą przyjemność naturalnych składników z najnowocześniejszymi technologiami olfaktorycznymi i radykalnym wzornictwem przemysłowym. Odważne, eleganckie i zaskakujące. To wyjątkowe zapachy, pełne przygód. To zmysłowe doświadczenie, otwierające portal do świata Moncler.


Portfolio i ceny:

Moncler Pour Femme Eau de Parfum 60 ml / 390 zł
Moncler Pour Femme Eau de Parfum 100 ml / 580 zł
Moncler Pour Femme Eau de Parfum 150 ml / 870 zł
Moncler Pour Femme Eau de Parfum refill 150 ml / 630 zł

Moncler Pour Homme Eau de Parfum 60 ml / 390 zł
Moncler Pour Homme Eau de Parfum 100 ml / 580 zł
Moncler Pour Homme Eau de Parfum 150 ml / 870 zł
Moncler Pour Homme Eau de Parfum refill 150 ml / 630 zł


Zapachy marki Moncler dostępne są w wybranych perfumeriach Douglas (Arkadia, Galeria Mokotów, Wroclavia) oraz na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 27-11-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES