Moschino Fresh Couture Gold - nowa, złota odsłona zapachu

<
Gallery image
>
Moschino Fresh Couture Gold 1
<
Moschino Fresh Couture Gold 1Moschino Fresh Couture Gold 2Moschino Fresh Couture Gold 3Moschino Fresh Couture Gold 4Moschino Fresh Couture Gold 5Moschino Fresh Couture Gold 6
 
>
 
 

Jeremmy Scoot postanowił 2017 rok zakończyć kolejną odsłoną Fresh Couture tym razem w pozłacanej odsłonie Fresh Couture Gold w wersji limitowanej. Zapach ten opisywany jest, jako świeża kompozycja kwiatowo-owocowo-drzewna, która otwiera się mieszanką cytrusów i słodkich owoców. Serce zapachu skupia się wokół kwiatów z dominującym jaśminem.


Jeremmy Scoot i dom mody Moschino to duet doskonały, bowiem nikt tak jak on nie potrafi bawić się modą. Genialne kolekcje McDonald's, Sponge Bob, Barbie czy Looney Tunes z poprzednich sezonów, opanowały social media i ulice, a kolekcją wiosna-lato 2016 zainspirowana myjnią samochodową przyniosła nam ciekawe elementy kolekcji, jak: etui na telefon z serii "Fresh Couture" o kształcie spray’u do szyb, a także T-shirty i plecak z logiem wspomnianego środka. Jednak projektant postanowił nas jeszcze czymś zaskoczyć, wprowadzając swój drugi autorski zapach - Moschino Fresh Couture, którego buteleczka nawiązuje do motywu spryskiwacza do mycia szyb. Zapach ten ukazał się w 2015 roku, a już na początku 2017 pojawiła się jego druga edycja w postaci Moschino Pimk Fresh Couture.

Jeremmy Scoot nie lubi bezczynności i postanowił 2017 rok zakończyć kolejną odsłoną Fresh Couture tym razem w pozłacanej odsłonie Moschino Fresh Couture Gold w wersji limitowanej. Zapach ten opisywany jest, jako świeża kompozycja kwiatowo-owocowo-drzewna, która otwiera się bogatą mieszanką cytrusów i słodkich owoców. Serce zapachu skupia się wokół kwiatów z dominującym jaśminem i molekułą mahonial opracowaną w szwajcarskim przedsiębiorstwie Givaudan o zapachu konwalii, które spoczywają na intensywnej i słodkiej drzewnej bazie.

Opakowanie butelki Moschino Gold Fresh Couture odzwierciedla bezpośrednio oryginalny projekt Fresh Couture i specjalną wersję wiosenną Pink Fresh Couture wprowadzoną na rynek w tym roku.

Twarzą kampanii Moschino Fresh Couture Gold została Joan Smalls, a za obiektywem stanął Giampaolo Sgura.

Zapach Moschino Fresh Couture Gold dostępny jest jako woda perfumowana w pojemnościach 30, 50 i 100 ml.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto