Moschino Fresh Couture Gold - nowa, złota odsłona zapachu

<
Gallery image
>
Moschino Fresh Couture Gold 1
<
Moschino Fresh Couture Gold 1Moschino Fresh Couture Gold 2Moschino Fresh Couture Gold 3Moschino Fresh Couture Gold 4Moschino Fresh Couture Gold 5Moschino Fresh Couture Gold 6
 
>
 
 

Jeremmy Scoot postanowił 2017 rok zakończyć kolejną odsłoną Fresh Couture tym razem w pozłacanej odsłonie Fresh Couture Gold w wersji limitowanej. Zapach ten opisywany jest, jako świeża kompozycja kwiatowo-owocowo-drzewna, która otwiera się mieszanką cytrusów i słodkich owoców. Serce zapachu skupia się wokół kwiatów z dominującym jaśminem.


Jeremmy Scoot i dom mody Moschino to duet doskonały, bowiem nikt tak jak on nie potrafi bawić się modą. Genialne kolekcje McDonald's, Sponge Bob, Barbie czy Looney Tunes z poprzednich sezonów, opanowały social media i ulice, a kolekcją wiosna-lato 2016 zainspirowana myjnią samochodową przyniosła nam ciekawe elementy kolekcji, jak: etui na telefon z serii "Fresh Couture" o kształcie spray’u do szyb, a także T-shirty i plecak z logiem wspomnianego środka. Jednak projektant postanowił nas jeszcze czymś zaskoczyć, wprowadzając swój drugi autorski zapach - Moschino Fresh Couture, którego buteleczka nawiązuje do motywu spryskiwacza do mycia szyb. Zapach ten ukazał się w 2015 roku, a już na początku 2017 pojawiła się jego druga edycja w postaci Moschino Pimk Fresh Couture.

Jeremmy Scoot nie lubi bezczynności i postanowił 2017 rok zakończyć kolejną odsłoną Fresh Couture tym razem w pozłacanej odsłonie Moschino Fresh Couture Gold w wersji limitowanej. Zapach ten opisywany jest, jako świeża kompozycja kwiatowo-owocowo-drzewna, która otwiera się bogatą mieszanką cytrusów i słodkich owoców. Serce zapachu skupia się wokół kwiatów z dominującym jaśminem i molekułą mahonial opracowaną w szwajcarskim przedsiębiorstwie Givaudan o zapachu konwalii, które spoczywają na intensywnej i słodkiej drzewnej bazie.

Opakowanie butelki Moschino Gold Fresh Couture odzwierciedla bezpośrednio oryginalny projekt Fresh Couture i specjalną wersję wiosenną Pink Fresh Couture wprowadzoną na rynek w tym roku.

Twarzą kampanii Moschino Fresh Couture Gold została Joan Smalls, a za obiektywem stanął Giampaolo Sgura.

Zapach Moschino Fresh Couture Gold dostępny jest jako woda perfumowana w pojemnościach 30, 50 i 100 ml.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 27-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności