Moschino Toy 2 - kwiatowo-drzewny zapach dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Moschino Toy 2 1
<
Moschino Toy 2 1Moschino Toy 2 2Moschino Toy 2 3
 
>
 
 

Jeremmy Scoot i dom mody Moschino to duet doskonały, bowiem nikt tak jak on nie potrafi bawić się modą. Genialne kolekcje McDonald's, Sponge Bob, Barbie czy Looney Tunes z poprzednich sezonów, opanowały social media i ulice. Odważne projekty, komiksowe hasła i wskrzeszone postaci z kreskówek stały się znakiem charakterystycznym marki. Jednak to nie koniec niebanalnych pomysłów Scotta. Projektant zaprezentował właśnie nowy zapach Moschino Toy 2, który jest drugą odsłoną zapachu Moschino Toy z 2014 roku – pierwszego, który wyszedł spod skrzydeł Jeremmiego.


Zapach Toy 2 to kwiatowo-drzewna kompozycja przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn z nutami mandarynki, jabłka zmieszanymi z magnolią. Serce łączy w sobie aksamitną piwonię i jaśmin ze śnieżnobiałą porzeczką oraz połączenie piżma, drzewa sandałowego i bursztynu. Pierwsza wersja zapachu z 2014 roku to przede wszystkim nuty bergamotki, mandarynki, jagody jałowca i kardamon; wzbogaconymi o fiołek, lawendę, głóg drzewo sandałowe, cedr, mech i wanilię.

Toy 2 różni się od poprzedniej wersji również w opakowaniu. Flakon w postaci pluszowego misia został zastąpiony flakonem wykonanym z nieprzezroczystego szkła. Złote detale, jak nazwa domu mody i złoty pierścionek na dole czapki dopełniają całości.

Twarzą zapachu została amerykańsko-japońska modelka i aktorka Devon Aoki. Autorem kampanii jest Steven Meisel.Źródło foto: profil Instagram Moschino (@moschino)
www.instagram.com/p/Bn6P25IHmhl/?taken-by=moschino
www.instagram.com/p/Bn1PIXPHY2Z/?taken-by=moschinoAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 18-10-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności