Naomi Campbell Cat Deluxe Silver - nowy zapach legendarnej ikony stylu

<
Gallery image
>
Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 1
<
Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 1Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 2Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 3Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 4Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 5Naomi Campbell Cat Deluxe Silver 6
 
>
 
 

Czarujący Cat Deluxe Silver to najnowszy zapach damski w popularnej kolekcji Cat Deluxe Naomi. Zapach współgra z obecnie panującą modą na wszystko, co srebrne, dokładnie odzwierciedla look i nastrój chwili.


Kocia, zmysłowa, odważna i pewna siebie. Jej aparycja jest magnetyczna i inspirująca. Jej czar wykracza poza zachwycające piękno fizyczne, Naomi posiada bowiem wyjątkową aurę, jakiej nie znajdziemy u żadnej innej kobiety w świecie mody, piękna, kultury i aktywizmu. Nie przesadzimy więc, określając ją jako „żywioł natury”.


Jej zasięg i wpływy są nieograniczone

Kiedy w lipcu 2017 roku Edward Enninful mianował Naomi Campbell nowym redaktorem freelancerem magazynu Vogue, nazwał ją wówczas jedną z najważniejszych "supermodelek i influencerek stylu na skalę światową”.

Nic dziwnego, że Naomi została wyróżniona prestiżowym tytułem Fashion Icon podczas tegorocznej gali CDFA Fashion Awards. Dzięki okładkom, niezliczonym zasługom i osiągnięciom, Naomi wciąż się rozwija, intryguje i zaskakuje.

Dla Naomi naturalnym etapem ewolucji było uzewnętrznienie wrodzonego wyczucia tego, co jest obecnie aktualne w świecie zapachów.

Naomi ma dar przyswajania kultury oraz ulicznego stylu, łączenia ich z typową dla niej wrażliwością na modę i piękno, by tworzyć śmiałe i prowokacyjne zapachy. Dzięki temu stworzyła unikatową kolekcję perfum.

Czarujący Cat Deluxe Silver to najnowszy zapach damski w popularnej kolekcji Cat Deluxe Naomi. Zapach współgra z obecnie panującą modą na wszystko, co srebrne, dokładnie odzwierciedla look i nastrój chwili.

Akcenty nut wodnych, cytrusowych i kwiatowych łączą się ze sobą, by stworzyć kuszącą wodę toaletową – seksowną, kobiecą i śmiałą, jak sama Naomi.

Cat Deluxe Silver potwierdza, że nikt tak nie dowodzi czynami swych zamierzeń, jak niezwykła królowa wybiegu: Naomi Campbell.

Bez względu na to, czy jesteś panterą, czy łagodną kicią, Cat Deluxe Silver uzewnętrzni kocią naturę każdej kobiety. Kwiatowe i owocowe składniki zapachu będą wprost idealne na lato.


Nuty głowy:
Aromat cytryny momentalnie doda Ci energii i wigoru, a czarna poprzeczka i soczysty melon przyniosą słodycz jeżyn i czysty, świeży zapach.

Nuty serca:
W sercu dominuje łagodna i przejrzysta woń kwiatów wiśni, a mocny kwiatowy zapach piwonii Przywodzi na myśl „wiosnę”. Bogaty i upajający różowy lotos stanowi element tropikalny.

Nuty głębi:
Niezawodne, ziemiste nuty białego cedru i solonego piżma tworzą solidną bazę zapachu. Pudrowa woń tak uwielbianych płatków fiołków dodaje kompozycji krzepiącej słodyczy.


Opakowanie w połyskliwym stylu

Jak można się domyślić, pięknie zaprojektowane opakowanie wykorzystuje motyw srebra. Kartonik i flakon lśnią srebrzystą poświatą pastelowych kolorów tęczy, które pulsują, aby ożywić tło.

Efektowny, wysmukły flakon ozdobiono zabawnym pomponem dyndającym na sznureczku.


Ceny:
Woda toaletowa 15 ml / 70 zł
Woda toaletowa 30 ml / 104 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności