Naomi Campbell Prêt-à-Porter Silk Collection - nowy zapach

<
Gallery image
>
Naomi Campbell Prêt-à-Porter Silk Collection 1
<
Naomi Campbell Prêt-à-Porter Silk Collection 1Naomi Campbell Prêt-à-Porter Silk Collection 2Naomi Campbell Prêt-à-Porter Silk Collection 3
 
>
 
 

Prêt-à-Porter, Naomi Campbell prezentuje w swoim portfolio nowy produkt: Prêt-à-Porter Silk Collection. Ten nowy zapach to zmysłowa kompozycja kwiatów ze świeżym cytrusowym preludium. Luksusowy, czarujący i elegancki - spowija ciało niczym miękki jedwabny woal kwiatów. Nowy zapach Naomi Campbell Prêt-à-Porter ‘Silk Collection’ to bogaty i luksusowy dodatek do wspaniałego świata Prêt-à-Porter – jeden krok bliżej do bajecznego kręgu Naomi.


Nuty głowy
Zapach otwiera się rześką bergamotką oraz świeżym aromatem soczystej mandarynki i pomarańczy.

Nuty serca
Serce kompozycji ukazuje zmysłowość białych kwiatów: jaśminu i pomarańczy.

Nuty głębi
Bazę zapachu określa elegancja i siła cedru i wetiweru, otoczonych łagodną wanilią i bogatą ambra.


Naomi Campbell Prêt-à-Porter ‘Silk Collection - flakon i opakowanie zewnętrzne

Elegancja i ponadczasowy urok: nowy zapach skrywa się we wnętrzu wyrafinowanego flakonu supermodelki niczym nowy element kolekcji Prêt-à-Porter. Ilustracja na opakowaniu ukazuje elegancką jedwabną suknię Naomi na wybiegu. Nadaje opakowaniu zewnętrznemu eterycznie luksusowy sznyt. Złota etykieta – przypominająca metkę modnego ubioru, zamienia flakon w prawdziwe dzieło Prêt-à-Porter.


Gama i ceny:

Woda toaletowa 15 ml / 70 PLN
Woda toaletowa 30 ml / 104 PLN
Woda toaletowa 50 ml / 142 PLN
Wod perfumowana 30 ml / 142 PLN
Dezodorant Natural Spray 75 ml / 49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 30-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności