Narciso Rodriguez for Her - zmysłowy, tajemniczy i słodki

Zapach elegancki, zmysłowy, tajemniczy i słodki. Czarny flakon o czystych liniach etui w kolorze bladego różu kryje kompozycję szyprowo-piżmowo-kwiatową. W nucie głowy znajdziemy zieloną roślinę o nazwie osmantus, serce zapach zdominowane jest przez piżmo, natomiast w nucie bazowej zapachu króluje paczula i ambra.


Nuta głowy:
- osmantus

Nuta serca:
- piżmo

Nuty bazy:
- paczuli
- ambra

Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 219 PLN
Woda toaletowa 50 ml / 319 PLN
Woda toaletowa 100 ml / 445 PLN

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora.


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności