Narciso Rodriguez Narciso - alchemia przyciągania i sztuka uwodzenia

Narciso Eau de Toilette to nowy rozdział w opowieści o alchemii przyciągania i sztuce uwodzenia, rozpoczętej razem z Narciso Eau de Parfum. Architektoniczny flakon, przezroczysty szklany sześcian, odkrywa w swoim wnętrzu delikatnie wyrzeźbiony owal. Głęboka czerń o kształcie niemal przypominającym serce odzwierciedla prosty i prowokacyjny jednocześnie wizerunek Raquel Zimmerman.


Wyraziste nuty głowy, w których biała peonia łączy się z bułgarską różą, tworzą bukiet białych kwiatów. Przeobraża on zapachową wizytówkę projektanta - piżmo - w krystaliczne i zmysłowe serce. Zapach podkreślony przez ciepłe akordy drzewa: czarny i biały cedr oraz elegancki wetiwer - staje się hipnotyzujący.

Nuta głowy:
- bułgarska róża 
- biała peonia

Nuta serca:
- krystaliczne piżmo

Nuta głębi:
- wetiwer,
- biały cedr
- czarny cedr

Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 219 PLN
Woda toaletowa 50 ml / 299 PLN
Woda toaletowa 90 ml / 399 PLN

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora.


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności