Narciso Rodriguez Pure Musc For Her - nowy zapach damski

<
Gallery image
>
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her 1
<
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her 1Narciso Rodriguez Pure Musc For Her 2Narciso Rodriguez Pure Musc For Her 3Narciso Rodriguez Pure Musc For Her 4
 
>
 
 

Uzależnienie od czystej formy. Narciso Rodriguez proponuje wodę perfumowaną For Her Pure Musc, stanowiącą wariację na temat kultowego zapachu For Her, skomponowanego w hołdzie dla kultowego składnika tej gamy: piżma. W ten sposób powstaje dalszy ciąg tej upajającej rodziny zapachów. Nowa kompozycja ma niezwykłą moc przyciągania. Nowy rozdział sagi For Her oparty jest na koncepcji dwoistości. Odzwierciedla naturę nowoczesnej kobiety, jej siłę, pasję i energię. For Her Pure Musc woda perfumowana to idealne połączenie zmysłowości i najczystszej formy piękna.


"Ponadczasowe, będące symbolem perfumiarskiej głębi, jednocześnie osobiste, a czasem nawet intymne piżmo odkrywa swoją moc dopiero pod wpływem kobiety, która je nosi. Woda perfumowana For Her Pure Musc to interpretacja czystego piżma, składnika, który uzależnia." - Narciso Rodriguez.

"Poprzez wodę perfumowaną For Her Pure Musc, chciałem przedstawić podwójną naturę kobiety, najbardziej nieuchwytne cechy jej osobowości: jej mroczne strony i jasną aurę, jej siłę i wrażliwość. To właśnie ten kontrast sprawia, że natura kobiety jest nieodgadniona." - Narciso Rodriguez.


Już od pierwszej nuty, ta wyjątkowa kompozycja zapachowa nawiązuje do koncepcji dwoistości kobiecej natury. Piżmo, perfumiarski podpis Narciso Rodriguez został udoskonalony, tak by ostateczny efekt posiadał jeszcze większą głębię i czystość formy. Niezwykle eleganckie piżmowe serce zapachu jest wzbogacone bukietem białych kwiatów, podczas gdy kaszmeran ociepla kompozycję. For Her Pure Musc woda perfumowana działa na nasze zmysły i otacza nasze ciało mgiełką uzależniającej woni.


"Noszona oddzielnie woda perfumowana For Her Pure Musc działa hipnotyzująco, ale w połączeniu z innymi wariacjami na temat zapachu For Her, robi się coraz bardziej upajająca." - Narciso Rodriguez.

Woda Perfumowana For Her Pure Musc może być noszona oddzielnie lub z innymi zapachami z gamy For Her, dzięki czemu możemy sami stworzyć swoją własną, niepowtarzalną woń. Zmieszana z wodą toaletową For her, jest niezwykle kusząca.  Z kolei w połączeniu z For Her wodą perfumowaną tworzy wyjątkowo upojną i zmysłową całość. I wreszcie w duecie z For Her Fleur Musc, wszystkie składniki zapachu For Her Pure Musc stają się bardziej wyraziste.

Flakon w czerni i bieli, w minimalistycznym, czystym kształcie wyróżnia się niezwykłym wyrafinowaniem i nawiązuje do harmonii samej kompozycji zapachowej. Narciso Rodriguez zdradza, że często w życiu posługuje się kontrastem czerni i bieli: "Te kolory stanowią punt wyjścia dla wielu moich kreacji. Czerń wyraża wymiar graficzny i jednocześnie tajemniczy, podczas, gdy biel symbolizuje czystość." To połączenie po raz kolejny przywołuje dwoistą naturę rzeczy, podkreśla kontrast między przejrzystością a wieloznacznością, romantyzmem a racjonalizmem, pięknem a logiką.

"Julię spotkałem kilkanaście lat temu, kiedy dopiero zaczynała karierę modelki i od razu wyczułem, że to niezwykle wyjątkowa osobą. Marzyłem, żeby któregoś dnia została naszą muzą i dlatego właśnie jej dedykuję ten zapach." - Narciso Rodriguez.


Ambasadorką zapachu For Her Pure Musc woda perfumowana jest modelka Julia Bergshoeff, która uosabia perfekcyjną naturę nowoczesnej kobiety, inteligentnej, pewnej siebie, obdarzonej urokiem i charyzmą. Jej portret wyraża czystość i nieskazitelność nowego zapachu.


Gama i ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 265 zł
Woda perfumowana 50 ml / 389 zł
Woda perfumowana 100 ml / 509 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-06-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności