New York Yankees™ - nowe wody toaletowe dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
New York Yankees™ 1
<
New York Yankees™ 1New York Yankees™ 2
 
>
 
 

Sport, świeżość, witalność i miejski styl - tak można w skrócie zdefiniować zapachy związane z New York Yankees™ - jedną z najbardziej znanych drużyn baseballowych na świecie. Marka z nowojorskim rodowodem jest przeznaczona dla osób które lubią poprzez modę i zapachy podkreślać aktywny styl życia.


Najbardziej znanym symbolem Major League Baseball (MLB), czyli najstarszej i najbardziej utytuowanej ligii sportowej w Stanach Zjednoczonych są czapki z daszkiem tzw. baseball’ówki - są zarówno bardzo modnym, współczesnym uzupełnieniem stroju, jaki i prawdziwym amerykańskim klasykiem. Czapki MLB stały się symbolem mody , który przenosi grę w piłkę z boiska na miejskie ulice. Z kolei New York Yankees (NYY) to jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów baseballowych na świecie. Logo NYY jest jednym z symboli Nowego Jorku.

Teraz marka NYY prezentuje dwie nowe wody toaletowe dla niej i dla niego z logo NYY, które zostały stworzone z myślą o pewnych siebie kobietach i mężczyznach, którzy interesują się sportem, kibicowaniem i chcą to wyrazić przez ubiór i zapach.


Zapach dla kobiet

Typ zapachu kwiatowo-owocowo-drzewny. Zapach otwiera peonia, mandarynka i akordy morskie. W nucie serca dominują kwiatowe akordy róży i konwalii z dodatkiem brzoskwini. Zapach dopełnia w nucie bazowej piżmo i drzewo sandałowe.
Nuty mandarynki, piwonii, konwalii, piżma, drzewa sandałowego tworzą zrównoważoną i wyrafinowaną mieszankę damskiego zapachu.
Sport, świeżość, witalność i miejski styl są zawarte w zapachu New York Yankees™.


Zapach dla mężczyzn

Typ zapachu: cytrusowy-wodny-aromatyczny-piżmowy. W nucie głowy dominują akordy morskie i cytrusowe oraz melon, które podkreślają zdecydowany i nowoczesny charakter wody toaletowej. Natomiast nuta serca to typowo kwiatowe akordy – fiołka, jaśminu peonii. Całość wieńczą w nucie bazowej akordy bursztynu, piżma, paczuli i gałki muszkatołowej.
Nuty bergamotki, melona, jaśminu, piżma i bursztynu tworzą zrównoważoną i wyrafinowaną mieszankę męskiego zapachu.

Oba zapachy mają eleganckie flakony ozdobione logo NYY.


Ceny:
Woda toaletowa damska 30 ml / 79,99 zł
Woda toaletowa damska 50 ml / 124,99 zł
Woda toaletowa męska 30 ml / 79,99 zł
Woda toaletowa męska 100 ml / 149,99 zł

Zapachy dostępne są w drogeriach Rossmann.


Major League Baseball (MLB) to najstarsza i najbardziej utytułowana liga sportowa w Stanach Zjednoczonych, śledzona corocznie przez ponad 80 mln kibiców. Obejmuje 30 drużyn klubowych w tym: New York Yankees, LA Dodgers, Boston Red Sox, San Francisco Gigants. Liga MLB znacznie wykracza poza grę w baseball oraz swoją własną historię – już dawno przeniknęła do świata mody i ma charakter modowo - sportowy. Poprzez swoje kultowe logo i słynne loga klubowe, noszone przez gwiazdy sportu, muzyki, mediów i filmu, MLB stało się popularną marką stylu życia. Jeden z najbardziej znanych symboli ligi MLB, słynne logo Yankees NY, jest rozpoznawane i noszone na całym świecie.

New York Yankees (NYY) to jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów baseballowych na świecie. Drużyna pochodzi z Bronksu i została założona w 1901 roku. Przez lata wielokrotnie wygrywała American League oraz World Series. Znajomość marki na całym świecie oraz ponadczasowa atrakcyjność nie ma sobie równych wśród innych marek sportowych. To marka, która urzeka wszystkich - zarówno młodych ludzi jak i dojrzałych. Markę NYY noszą najbardziej znani i wyznaczający trendy w modzie celebryci na całym świecie - w tym gwiazdy hip-hopu, tancerze, zespoły rockowe, aktorzy, sportowcy i gwiazdy filmowe.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności