Oriflame Magnetista - nowy zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Oriflame Magnetista - nowy zapach dla kobiet 1
<
Oriflame Magnetista - nowy zapach dla kobiet 1Oriflame Magnetista - nowy zapach dla kobiet 2Oriflame Magnetista - nowy zapach dla kobiet 3Oriflame Magnetista - nowy zapach dla kobiet 4
 
>
 
 

Dlaczego w miłości zdawać się na przypadek? Nowy zapach Magnetista od Oriflame to wyjątkowe nuty, które pomagają sile przyciągania i sprawiają, że zwiększamy naszą atrakcyjność. Zapach otwierają nuty kwiatu neuroli, różowego pieprzu i czarnej porzeczki. Następnie pełną mocą rozbrzmiewa silny akord kwiatu marakui, drzewa sandałowego, piżma oraz zniewalającej wanilii.


Twórczynie zapachu

Emilie Coppermann i Aliénor Massenet, dwie francuskie kobiety-mistrzynie perfumiarstwa, wielokrotnie nagradzane - szukały specjalnej i unikalnej kombinacji składników, aby stworzyć zapach, który przyciągnie mężczyzn.

Klinicznie przeprowadzano badania, które udowadniają, że kluczowy składnik Magnetisty - akord kwiatu marakui - działa pobudzająco na zmysły. 9 na 10 badanych mężczyzn uznało, że kobieta używająca tego zapachu jest w ich oczach bardziej atrakcyjna.

Aby mieć pewność skuteczności, w trakcie tworzenia zapachu Emilie i Alienor współpracowały z neurobiologami. Przeprowadzono 3 rodzaje testów: ocena reakcji emocjonalnych, testy aktywności mózgowej i badania eyetrackingowe. Klinicznie udowodniono, że zapach Magnetista ma działanie przyciągające.


Woda perfumowana Magnetista

Flakon Magnetisty w kolorze fioletu symbolizuje kobiecość, intymność i tajemniczość. To barwa dla kobiet odważnych i bezkompromisowych oraz tych, które pragną podkreślić swoją zmysłowość. Nowy zapach skradł również serce ambasadorki szwedzkiej marki - piosenkarki Natalii Szroeder.

Zmysłowa, ciepła kompozycja zapachowa od Oriflame idealnie sprawdzi się podczas jesiennych wieczorów, otulając nas nutą wanilii i zniewalającym akordem drzewa sandałowego.


Ceny:
Cena promocyjna: 99,99 zł (obowiązuje w katalogu 14)
Cena regularna: 144,90 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności