Paco Rabanne 1 Million Lucky i Lady Million Lucky - szczęście zawarte w zapachu

<
Gallery image
>
Paco Rabanne 1 Million Lucky i Lady Million Lucky 1
<
Paco Rabanne 1 Million Lucky i Lady Million Lucky 1Paco Rabanne 1 Million Lucky i Lady Million Lucky 2Paco Rabanne 1 Million Lucky i Lady Million Lucky 3Paco Rabanne 1 Million Lucky i Lady Million Lucky 4
 
>
 
 

Zapach Lady Million Lucky to różana rewolucja, która Cię wyzwala, tworząc przestrzeń dla czystych doznań. Rozbłysk malin, które kuszą Cię swoim apetycznym aromatem. Ponętny sandałowiec przekracza granice. Męski 1 Million Lucky kąsa aromatycznym zapachem zielonej śliwki. Urzeka męską wonią drzew. Pobudza pragnienie soczystym orzechem laskowym.


Historia Million
1 Million i Lady Million – fantazja pokolenia. Spojrzenie wstecz na kultową historię sukcesu.

2008. Wybucha międzynarodowy finansowy kryzys. Paco Rabanne przybywa na ratunek ze swoją skandaliczną złotą sztabką i rozpętuje globalne pandemonium. Twórcą intrygującego designu jest Noé Duchaufour-Lawrance – projektant, który dokonuje przełomu w świecie zapachów swoim kultowym ujęciem złotej sztabki. Ten przedmiot to dzieło sztuki, równie pożądany jak zapach w jego wnętrzu.

À propos, czy wypróbowaliście 1 Million? Zapach skomponowany harmonijnie niczym dzieło muzyczne. Zachwycający dzięki swojej rześkiej cytrusowej świeżości. Nabiera intensywności za sprawą absolutu róży i cynamonu. Osiąga równowagę w kompozycji drzew, skóry i paczuli. Pożądliwa alchemia zmysłowości i mocy – dla niegrzecznego młodzieńca, dżentelmena, który nikomu nie jest posłuszny i żyje tak, jak ma ochotę. Niczego nie tłumaczy ani nie przeprasza. Odczuwa wyłącznie nienasycony głód adrenaliny.

2010. Chłopak spotyka dziewczynę. Nasz odważny bohater ma teraz towarzyszkę, uwodzicielską Lady Million. Zmysłowość białych kwiatów napotyka cielesne ciepło drzew w pryzmacie mieniącego się diamentu. Uzależnienie od niebezpieczeństwa. Nieustraszona femme fatale. Motywowana wrodzoną pewnością siebie. Nic nie powstrzyma jej w drodze do ulegania swoim zachciankom.

2016. Następne na pokładzie – Million Prive. Dwa intensywne, orientalne zapachy wyzwalają nieodpartą dla zmysłów gorącą falę. To prywatne spotkanie i tylko wybrańcy zostali zaproszeni. Stawka jest wysoka. Na szczęście nasi gracze urodzili się już gotowi. 

2017. Nowa epoka dla komunikacji Million. Jordan Barret i Sophia Ahrens to ikony nowego pokolenia. Młodzi i podziwiani jako idole przez legiony fanów. Żyją przez pryzmat Instagramu. Żyją maksymalnie. Machina marzeń należy do nich. Wystarczy tylko pociągnąć włącznik. Klik. Fantasmagoria. Euforia. Czyste delirium.

2008 – 2018. Dziesięć lat. 60 milionów wyprodukowanych złotych sztabek. Złoty Skarbiec, który zawstydza Federalne Rezerwy. Ale gorączka Złota nie ustaje! Aby celebrować 10 rocznicę Million, odurzająca fala uzależnienia nadal się przetacza. 1 Million Lucky i Lady Million Lucky wkraczają na scenę i na nowo definiują szczęście. Śmiałe i zaskakujące dodają siły, aby można było panować nad swoim fartem i swoim przeznaczeniem. Masz tylko jedno życie, a więc korzystaj z niego jako najszczęśliwsza osoba na Ziemi!


Bądź szczęśliwa/szczęśliwy

Tradycyjnie fart przypisuje się przypadkowi. Ale co ze szczęściem odczuwanym jako emocja? To ów euforyczny stan, który Cię wywala. To szalone doznanie, kiedy świat znienacka jawi się jako Twój sprzymierzeniec. Dzięki Million Lucky masz fart. Twój los jest w Twoich rękach i lepiej z niego korzystasz. Życie to gra. Nadszedł czas, aby być szczęśliwym zwycięzcą.


Flakon Lucky

Kiedy już masz wszystko, pragniesz jeszcze więcej. Gdy masz złoto, marzysz o platynie.
W Million Lucky kultowe złoto przybiera jeszcze szlachetniejszą postać najrzadszego z metali: platyny.
Czystej i wyjątkowej. Oda do Paco Rabbane – buntowniczego metalurga, który ucieleśnił fantazję Million. Nie było wizji, która mogłaby być zbyt absurdalna ani metalu, który byłby zbyt cenny. Fakt: przecież projektant użył kiedyś 9 kg złota i 300 karatów diamentów, aby stworzyć suknię dla Francoise Hardy, w której ledwie mogła się poruszać.


Zapachy Lucky

1 Million Lucky

Podniecająca gorączka dopada zmysły. Kąsa aromatycznym zapachem zielonej śliwki. Urzeka męską wonią drzew. Pobudza pragnienie soczystym orzechem laskowym. Wszystko dzieje się jednocześnie. Jeden wdech i świat jest cały Twój – możesz nim władać. Niechaj żyją szczęściarze!


Lady Million Lucky

Różana rewolucja, która Cię wyzwala, tworząc przestrzeń dla czystych doznań. Rozbłysk malin, które kuszą Cię swoim apetycznym aromatem. Ponętny sandałowiec przekracza granice. Euforyczna alchemia. Rodzi się uzależnienie od Lucky.


Kampania reklamowa Lucky

Fotograf Nathaniel Goldberg ukazał duet Lucky w apogeum ich zmysłowości. Magnetyczny taniec, śmielszy niż kiedykolwiek wcześniej. W tej intensywności można praktycznie wyczuć wibrującą świeżość 1 Million Lucky i podniecającą zmysłowość Lady Million Lukcy.
Jednym gestem podsumowują swój szczęśliwy traf. Pstryk. I świat leży u ich stóp. 
Model: Jordan Barrett - urodzony szczęściarz! @iblamejordan
Modelka: Sophia Ahrens – to szczęście kobietą! @sophiaarens


Gama i ceny:

Lady Million Lucky, woda perfumowana 30 ml / 236 zł
Lady Million Lucky, woda perfumowana 50 ml / 339 zł
Lady Million Lucky, woda perfumowana 80 ml / 438 zł

1 Million Lucky, woda toaletowa 50 ml / 280 zł
1 Million Lucky, woda toaletowa 100 ml / 375 zł


Zdjęcie główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 22-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności