Paco Rabanne Olympēa Onyx i Invictus Onyx - dwa zapachy w kolekcjonerskim wydaniu

<
Gallery image
>
Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 1
<
Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 1Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 2Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 3Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 4Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 5Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 6Paco Rabanne Olimpea Onyx i Invictus Onyx 7
 
>
 
 

Jak zapiszesz się w historii świata? Wzniesiesz się w szeregi mitów? Nigdy nie zostaną zapomniani Faraonowi ze swoimi piramidami, Greccy Bogowie i ich Pantheon. Invictus i Olympēa mają swój kamień. On także stanie się legendą. Ich sekret to oryginalny kamień - Onyx. Na tych, którzy go odkryją czekją niezwykłe moce. Źródło absolutnej mocy dla Niego i obietnica boskiej energii dla Niej.


Invictus Onyx

To trofeum bohatera,  kamień połączony z metalem triumfalnego pucharu zdobywcy.
Fakla energii zamknięta we flakonie, przechodząca od elementów metalowych aż po matowe, kamienne wykończenia korpusu, podkreśla charakter opakowania z innego wymiaru.

Heroiczny zapach, zderzających się dwóch akordów świeżości i zmysłowości.
Przeciwstawne lecz razem  istniejące: świeży wybuch akordu morskiego z ciepłym podmuchem drzewa gwajakowego i szarej ambry.


Olympēa Onyx

Majestatyczny kamienny laur spowija kobiecą butelkę. Marmur połączony z metalem, rozbłyskującym różowym zlotem podkreśla nowoczesne piękno perfekcyjnego przedmiotu.

Boska kompozycja orientalnej mieszanki i rozbudzonych zmysłów. Woda perfumowana, pełna wodnego jaśminu i kwiatów imbiru. Zmysłowa słona wanilia otulona akordem drzewa kaszmirowego.


Ceny:

Incictus Onyx, woda toaletowa 100 ml / 390 zł
Olympēa Onyx, woda perfumowana 80 ml / 455 zł

Edycja zapachów Onyx dostępna jest w perfumeriach sieci Douglas i na www.douglas.plAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 24-03-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności