Paco Rabanne Olympēa Solar - nowa i słoneczna, letnia kompozycja dla kobiet

<
Gallery image
>
Paco Rabanne Olympēa Solar 1
<
Paco Rabanne Olympēa Solar 1Paco Rabanne Olympēa Solar 2Paco Rabanne Olympēa Solar 3Paco Rabanne Olympēa Solar 4Paco Rabanne Olympēa Solar 5Paco Rabanne Olympēa Solar 6Paco Rabanne Olympēa Solar 7Paco Rabanne Olympēa Solar 8Paco Rabanne Olympēa Solar 9Paco Rabanne Olympēa Solar 10Paco Rabanne Olympēa Solar 11Paco Rabanne Olympēa Solar 12
 
>
 
 

Olympēa Solar, nowa woda perfumowana od Paco Rabanne, uosabia dumną, niezależną i świetlistą boginię. Ujawnia cytrusowe nuty mandarynki i pomarańczy, otulone upajającymi zapachami ylang-ylang i białych kwiatów. Zamknięta w eleganckim złotym flakonie, zwieńczonym triumfalnym laurem, ta intensywna woda perfumowana dla kobiet promieniuje nieskończoną energią słoneczną. Poddaj się świetlistej zmysłowości wody perfumowanej Olympēa Solar marki Paco Rabanne.


Olympēa Solar - najbardziej promienny zapach w świecie Paco Rabanne. Pasuje do bogini i zachwyca u wszystkich kobiet, które go noszą. Olympēa Solar przenosi nas w inną rzeczywistość: w idealne, promienne miejsce w słoneczny dzień. Zapach jest seksowny i niepokorny. Dzięki niemu, możesz poczuć pełną harmonię ze swoim wewnętrznym pięknem.


Zapach

Kompozycja zaczyna się od promiennych cytrusów, musującej energii skórki mandarynki oraz pomarańczy, które przypominają uśmiech; wzbudzają uczucie komfortu i olśniewają jednocześnie. Pomarańcza, kojarzona z radością, słońcem i tropikami, u Paco Rabanne symbolizuje entuzjazm, kreatywność, szczęście i determinację.

Nuty głowy przeobrażają się w sercu zapachu w akord słoneczny z zachwycającym ylang-ylang, promiennymi i upajającym białymi kwiatami oraz egzotyczną, zmysłową gardenią. Kwiat gardenii symbolizuje czystość i delikatność oraz jest symbolem szczęścia. Nie dlatego, że ona go potrzebuje. Przecież je ma.

Mineralność mchu dębowego w bazie nadaje kompozycji nowy wymiar - staje się niepokonana przy wsparciu wonnej benzoiny w nucie głębi. Ta subtelna kolizja łączy promienny bukiet kwiatów z oszałamiającą seksownością aromatów.


Nuty głowy: skórka pomarańczy i mandarynki
Nuty serca: ylang-ylang, białe kwiaty, gardenia
Nuty bazy: mech dębowy, jodła


Zapach stworzony w 90% ze składników pochodzenia naturalnego jest wegański; pozostaje w harmonii z Ziemią - tak jak ona.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 320 zł
Woda perfumowana 50 ml / 460 zł
Woda perfumowana 80 ml / 580 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-07-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES