Paco Rabanne Phantom Parfum - nowy zapach zmysłowej męskości

<
Gallery image
>
Paco Rabanne Phantom Parfum 1
<
Paco Rabanne Phantom Parfum 1Paco Rabanne Phantom Parfum 2Paco Rabanne Phantom Parfum 3Paco Rabanne Phantom Parfum 4Paco Rabanne Phantom Parfum 5Paco Rabanne Phantom Parfum 6Paco Rabanne Phantom Parfum 7Paco Rabanne Phantom Parfum 8Paco Rabanne Phantom Parfum 9Paco Rabanne Phantom Parfum 10Paco Rabanne Phantom Parfum 11Paco Rabanne Phantom Parfum 12Paco Rabanne Phantom Parfum 13Paco Rabanne Phantom Parfum 14Paco Rabanne Phantom Parfum 15Paco Rabanne Phantom Parfum 16Paco Rabanne Phantom Parfum 17Paco Rabanne Phantom Parfum 18Paco Rabanne Phantom Parfum 19Paco Rabanne Phantom Parfum 20Paco Rabanne Phantom Parfum 21Paco Rabanne Phantom Parfum 22Paco Rabanne Phantom Parfum 23Paco Rabanne Phantom Parfum 24Paco Rabanne Phantom Parfum 25Paco Rabanne Phantom Parfum 26Paco Rabanne Phantom Parfum 27Paco Rabanne Phantom Parfum 28Paco Rabanne Phantom Parfum 29Paco Rabanne Phantom Parfum 30
 
>
 
 

Phantom powraca w jeszcze intensywniejszym wydaniu - Phantom Parfum. Zapach ispirowany oniryczną nocą w Paryżu, jest odzwierciedleniem mężczyzny, który elektryzuje, uwodzi i doskonale czuje się po zachodzie słońca. Jest nieustraszony i magnetyzujący. Odważnie wytycza nowe szlaki, intryguje, otacza go enigmatyczna aura. Nowoczesny flakon zachowuje swój legendarny kształt, lecz zyskuje ciemniejszy, bardziej prowokacyjny sznyt. Matowa czerń nadaje wyrafinowania i uwodzicielskiej aury. Phantom Parfum to nadzwyczajna kompozycja, wyzwalająca najbardziej magnetyczne oblicza zmysłowej męskości. W nucie głowy króluje energetyzująca i uwodzicielska lawenda. Ciepłe waniliowe serce nadaje zapachowi nowe, apetyczne oblicze gourmand. Na zakończenie wetiwer i mineralne piżmo osadzają kompozycję na ziemistych, drzewnych i zmysłowych nutach.


W 2021 roku narodziła się Woda Toaletowa Phantom marki Rabanne: zapach, który zapoczątkował nowy rozdział w świecie luksusowych perfum i dał mężczyznom odwagę do wyjścia poza strefę zwyczajności i przeżywania życia najśmielej, z poczuciem pewności siebie.

W tym roku Phantom powraca w jeszcze intensywniejszym wydaniu z nową, sugestywną narracją, która ma zainspirować kolejne pokolenie. Odkryj Phantom Parfum – nowy zniewalający zapach, stworzony z myślą tym, aby ujawnić ciemniejszy, nocny zew zapachu i aby już od pierwszej chwili uwodzić bardziej enigmatycznym obliczem męskości.

Na cześć tego nowego zapachu, aktor i muzyk Charlie Heaton znany z serialu Stranger Things, dołącza do Rabanne w roli globalnego ambasadora marki i występuje jako gwiazda nowej kampanii, która odzwierciedla nieodpartego ducha Phantom Parfum.

Nowy zapach Phantom Parfum marki Rabanne, skomponowany z najcenniejszych, etycznie pozyskiwanych składników przez światowej sławy kreatorów - Juliette Karagueuzoglou, Anne Flipo i Dominique'a Ropiona – potęguje nowoczesną męskość i wydobywa z mężczyzny nieodpartą aurę.


Phantom Parfum - nowy intensywny zapach, który odzwierciedla zakazaną aurę

Perfumy Phantom, inspirowane oniryczną nocą w Paryżu, są odzwierciedleniem mężczyzny, który włada ciemnością. Elektryzuje głęboko czarne niebo swymi nieposkromionymi namiętnościami i manifestuje swoją enigmatyczną aurę, odpowiadając na nocne wezwanie Phantoma.

Mężczyzna Phantom Parfum jako nieustraszony ryzykant, wytyczający własną drogę i działający pod wpływem żaru swoich emocji, prezentuje nowy rodzaj uwodzenia, które przenika ciemność. Intensywny, silny i bezgranicznie magnetyczny, uosabia prowokacyjną męskość, która staje się okrzykiem bojowym kierowanym do wszystkich mężczyzn, aby odnaleźli w sobie aurę Phantoma.


Uwodzicielska kompozycja stworzona, aby ukazać twoją enigmatyczną aurę

Perfumy Phantom łączą w sobie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i twórczą wizję kreatorów, którymi są: Juliette Karagueuzoglou, Anne Flipo i Dominique Ropion. Ten produkt rozpoczyna nową erę elektryzujących zapachów dla mężczyzn.

Każda cenna nuta opowiada historię. Każda kropla odzwierciedla nową zniewalającą aurę, która przenika noc. Efekt: nadzwyczajna kompozycja stworzona z myślą o tym, aby wyzwolić najbardziej magnetyczne oblicza zmysłowej męskości.

Na samym początku lawenda wnosi aromatyczną kwiatową nutę, która jest jednocześnie energetyzująca i uwodzicielska. Ciepłe waniliowe serce nadaje zapachowi nowe apetyczne, uzależniająco kuszące oblicze gourmand. Na zakończenie wetiwer i mineralne piżmo w głębi dodają kompozycji swe ziemiste, drzewne nuty i bogatą zmysłowość, aby sugerować, że znalazłeś się na krawędzi niebezpieczeństwa.

Główne nuty:

Nuty głowy: lawenda, bergamotka, cytryna, rabarbar, kardamon
Nuty serca: wanilia, pelargonia, paczula, drewno cedrowe
Nuty bazy: wetiwer, piżmo mineralne

Śmielszy. Bardziej zmysłowy. Intensywniejszy. Phantom Parfum otula nowym zapachem, aby odkryć w tobie magnetyczną aurę.


Wyrazisty, czarny, matowy design - nowa era dla zapachu Phantom

Dom Rabanne od momentu powstania w 1966 roku pozostaje synonimem awangardowej estetyki, radykalnego podejścia do rzemiosła i siły napędowej torującej drogę ku przyszłości.

Flakon Phantom Parfum prezentuje tego nieposkromionego ducha nowemu pokoleniu, nawiązując do oryginalnego designu wody toaletowej Phantom: radykalnie odmiennego, metalicznie srebrnego flakonu w kształcie robota, który był szczególnie pożądany jako skrzydłowy na całe życie.

Unowocześniony i zmodyfikowany flakon Phantom Parfum zachowuje swój legendarny kształt, lecz zyskuje ciemniejszy, bardziej prowokacyjny sznyt. Odzwierciedlając najbardziej magnetyczne aspekty męskości, wysublimowany design jest intrygujący, a jednocześnie wyrafinowany, staje się wspólnikiem tajemniczego oblicza mężczyzny.
W przypadku Phantom Parfum element na piersi ewoluuje od chromatycznego srebra do matowej czerni jako przejaw uwodzicielskiej aury.


Phantom Parfum - składniki pozyskiwane w zrównoważony sposób

Zgodnie z zobowiązaniami marki Rabanne do kształtowania lepszej przyszłości, Phantom Parfum to zapach skomponowany z rozwagą: zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego, które pozyskano etycznie we współpracy z lokalnymi partnerami z całego świata  w nowatorskich ekologicznych procesach ekstrakcji.

Tworząc Perfumy Phantom, marka Rabanne współpracowała z IFF-LMR Naturals, pionierską firmą założoną w 1983 roku w celu dostarczania w 100% naturalnych ekstraktów przy jednoczesnym przestrzeganiu rygorystycznych standardów przejrzystości i zrównoważonego rozwoju. Aby stworzyć esencję nowej uwodzicielskiej męskiej aury, połączono najlepszą francuską lawendę z ziarenkami wanilii z Madagaskaru i wetiwerem z Haiti.

Każda kropla koncentratu jest profesjonalnie wytwarzana dzięki specjalistycznej wiedzy marki Rabanne, w samym sercu Grasse, historycznej ojczyzny francuskiego perfumiarstwa.


Gama i ceny:

Phantom Parfum 50 ml / 435 zł
Phantom Parfum 100 ml / 585 zł
Phantom Parfum 150 ml (refillable) / 695 zł (flakon nadaje się do ponownego napełnienia)
Phantom Parfum 200 ml (refill) / 715 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-12-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES