Perfect Marc Jacobs - nowy zapach nowoczesny, promienny, kwiatowy i bardzo kobiecy

<
Gallery image
>
Perfect Marc Jacobs 1
<
Perfect Marc Jacobs 1Perfect Marc Jacobs 2Perfect Marc Jacobs 3Perfect Marc Jacobs 4Perfect Marc Jacobs 5Perfect Marc Jacobs 6Perfect Marc Jacobs 7Perfect Marc Jacobs 8Perfect Marc Jacobs 9Perfect Marc Jacobs 10Perfect Marc Jacobs 11
 
>
 
 

Zapach nowoczesny, promienny i kobiecy... To kojąca kwiatowa kompozycja o uzależniającym charakterze. Perfect to niekonwencjonalne, lecz harmonijne zderzenie akordów świeżych i kwiatowych z łagodnymi i gładkimi. Zapach otwiera się soczystymi nutami rabarbaru i rozświetlonego żonkila, po których wyłania się kojące serce wypełnione mlekiem migdałowym.


Inspiracja

Prezentujemy Perfect Marc Jacobs - nowy zapach marki Marc Jacobs Fragrances o swawolnym i zaskakującym charakterze. Perfect afirmuje optymizm, samoakceptację i oryginalność. Inspiracją do jego stworzenia była mantra Marca Jacobsa: "Jestem doskonały taki, jaki jestem", którą symbolizuje słowo "Perfect" wytatuowane na jego nadgarstku.

"Umieściłem je tutaj, bo kiedy spoglądam na siebie – żałując, że nie mogę być lepszy w jakiś sposób lub pod jakimś względem – chcę, żeby przypominała mi, że mogę powiedzieć: nie, przecież jestem dokładnie taki, jaki powinienem być w tym momencie. So, Perfect" - Marc Jacobs


Zapach Perfect Marc Jacobs, tak jak tatuaż projektanta, jest afirmowaniem i wyrażaniem własnego, prawdziwego ja. To wielobarwna historia kontrastów, wiernie oddająca styl Marca Jacobsa, odzwierciedlony w kampanii reklamowej, zapachu oraz flakonie.  


Kampania reklamowa

Kampania reklamowa Perfect Marc Jacobs czerpie inspirację z mantry Marca jako ilustracja autentyczności i samouwielbienia. Wystąpiła w niej wschodząca gwiazda, brytyjska modelka Lila Moss, córka supermodelki Kate Moss. Towarzyszy jej 42-osobowa grupa osób wybranych w otwartym castingu, ogłoszonym w mediach społecznościowych. Sesję zdjęciową wykonał w nowym jorku znany w świecie mody fotograf - Jürgen Teller, który pracował pod kreatywnym zwierzchnictwem Katie Grand. Kampania reklamowa stanowi dynamiczny kolaż portretów i winietek ilustrujących kontrastujące piękno i indywidualizm osób, które wzięły udział w sesji.     


Zapach

Zapach nowoczesny, promienny i kobiecy: Perfect Marc Jacobs to kojąca kwiatowa kompozycja o uzależniającym charakterze. Jego kreatorką jest Domitille Michalon-Bertier z IFF. Perfect to niekonwencjonalne, lecz harmonijne zderzenie akordów świeżych i kwiatowych z łagodnymi i gładkimi. Zapach otwiera się soczystymi nutami rabarbaru i rozświetlonego żonkila, po których wyłania się kojące serce wypełnione mlekiem migdałowym. W głębi drewno cedrowe i cashmeran tworzą łagodną, długotrwałą nutę bazy o wykończeniu otulającym niczym kokon. Zapach Perfect nie jest tym, czego się można by się spodziewać, ale jest wszystkim, czym powinien być.    


Design

Flakon Perfect Marc Jacobs, wierny stylistyce marki Marc Jacobs, stanowi eleganckie połączenie elementów klasycznych i zaskakujących. Masywna szklana podstawa nawiązuje do wdzięku i szyku klasycznych perfum we flakonach z kopułowymi ramionami i pozłacanym kołnierzem. Wewnątrz migocze różowy płyn, który rozświetla pomysłowo zarysowane krawędzie. Wierzchołek z korkiem oszlifowanym jak kryształ zwieńczono kolekcją przypadkowo dobranych, eklektycznych, wielobarwnych charmsów. Każdy z nich, wybrany przez samego Marca, stanowi akcent zuchwałego stylu projektanta. Opakowanie zewnętrzne jest odą do zabytkowych kartoników perfum.
Pudełeczko w delikatnie różowym, matowym odcieniu zdobi oryginalna pastelowa ilustracja flakonu Perfect Marc Jacobs - dzieło nowojorskiej artystki Jacky Blue.


Ceny:
Woda perfumowana 50 ml / 395 zł   
Woda perfumowana 100 ml / 509 złZdjęcia komopzycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-09-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności