Police To Be #FreeToDare - nowa linia wyjątkowych zapachów dla niej i dla niego

<
Gallery image
>
Police To Be #FreeToDare 1
<
Police To Be #FreeToDare 1Police To Be #FreeToDare 2Police To Be #FreeToDare 3Police To Be #FreeToDare 4
 
>
 
 

Police To Be #FreeToDare to odważna nazwa dla wyjątkowych, niekonwencjonalnych zapachów oddających prawdziwego ducha nowego pokolenia. Zapachy te celebrują nieograniczoną siłę młodości tych, którzy żyją odważnie i walczą o swoje marzenia, są zdeterminowani w dążeniu do swoich celów i nigdy się nie poddają.


To Be #FreeToDare to dowód na to, że nie ma nic bardziej odważnego niż bycie autentycznym i podążanie za wolnością.
To Be #FreeToDare to moc potężnych wibracji, autentyczne pragnienie odwagi, to naturalny instynkt, który wszyscy mamy w sobie.


To Be #FreeToDare dedykowany jest dla współczesnego pokolenia młodych, dynamicznych, zdeterminowanych i odważnych.
Zapachy przywołują dążenie do wolności inspirując tych, którzy je noszą, do stawiania czoła własnym ograniczeniom i przezwyciężania ich, zachęcając do bycia bardziej odważnym niż kiedykolwiek wcześniej.
To Be #FreeToDare dedykowane jest tym wszystkim, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą i nie boją się kierować własnymi zasadami.


Police To Be #FreeToDare - dla niej

Zapach został stworzony z myślą o fascynującej i odważnej kobiecie. Urzekający, otwierający się rześkimi nutami gruszki i soczystej cytryny przeplatany soczystymi akcentami włoskiej mandarynki. Kwiatowe serce zapachu, w którym uwodzicielskie nuty jaśminu Sambac i heliotropu łączą się ze świeżością i słodkością frezji. Zaskakujący i elegancki akord wanilii i ziaren kakaowych podkreśla zmysłowy charakter nut bazy drzewa sandałowego, aby przyciągać i oczarowywać.

Nuty głowy:
- gruszka
- włoska mandarynka
- malina
Nuty serca:
- frezja
- jaśmin sambac
- heliotrop
Nuty bazy:
- ziarna kakaowca
- wanilia
- drzewo sandałowe

Ceny:

Woda perfumowana 40 ml / 115 zł
Woda perfumowana 75 ml / 135 zł


Police To Be #FreeToDare - dla niego

Zapach dedykowany jest silnemu, namiętnemu mężczyźnie, który jest pewny samego siebie i uwodzi innych wibrującą, tajemniczą, energetyczną aurą. Kompozycja aromatycznej świeżości oraz intensywnych i tajemniczych wytrawnych akordów. Energia grejpfruta i mięty łączy się z ciepłymi nutami kardamonu. Aromat żywicy z igieł białego cedru i nowoczesny akord wodny kontrastują z aromatycznymi tonami geranium, podczas gdy w nutach bazy, wydobywa się aromat drewna cedrowego z Wirginii podkreśla się głębię ambroksanu i zmysłowość wanilii.

Nuty głowy:
- grapefruit
- kardamon
- mięta
Nuty serca:
- akordy wodne
- igły białego cedru
- geranium
Nuty bazy:
- drzewo cedrowe
- wanilia
- ambrox

Ceny:

Woda toaletowa 40 ml / 115 zł
Woda toaletowa 75 ml / 135 zł


Kiedy ludzie myślą o wolności, często wyobrażają sobie bezkresną drogę.
Samochód to coś więcej niż tylko pojazd lub środek transportu z jednego punktu do drugiego. Podróż samochodem jako symbol, na który młodzi ludzie projektują swoje marzenia, pragnienia, cele, przekonania...

Zapachy To Be #FreeToDare ucieleśniają powiew wolności, który łamie stereotypy i zamyka w tym charakterystycznym flakonie najśmielsze marzenia i doświadczenie.
Nic nie może powstrzymać cię przed byciem #FreeToDare


Zapachy dostępne w sieci drogerii Rossmann i na www.rossmann.pl
https://www.rossmann.pl/szukaj?Search=policeAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES