Replay Essential - nowy zapach damski

<
Gallery image
>
Replay Essential - nowy zapach damski 1
<
Replay Essential - nowy zapach damski 1Replay Essential - nowy zapach damski 2
 
>
 
 

Replay Essential jest ucieleśnieniem idei marki: minimalistyczny wizerunek, niezwykła dbałość o wyselekcjonowane materiały i wysoką jakość wykonania. Zapach dedykowany jest młodym kobietom, które lubią być cool bez przesadnie dopracowanego wizerunku. Ich motto brzmi: cnotą jest umiar.


Górna nuta otwiera się musującą sycylijską bergamotką i świeżym zielonym jabłkiem w połączeniu z liśćmi czarnej porzeczki i słodkim sokiem pomarańczowym, dając ci podnoszącą na duchu i radosną przyjemność. Rozkoszując się kwiatowymi elementami białej frezji i kwiatu lotosu, zapach ukazuje prawdziwie kobiecy i uwodzicielski charakter. Słonecznik i głóg otwierają nuty serca. W głębi serca odkryjesz ciepłe nuty drzewne, takie jak sandał i cedr, podkreślające zmysłowość zapachu. Miękkie piżmo i bogate akordy wanilii i tonki w połączeniu z pysznym akcentem płynnego karmelu dopełniają tę kompozycję.

Nuty głowy:
- sycylijska bergamotka
- świeże zielone jabłko
- liście czarnej porzeczki
- słodka pomarańcza

Nuty serca:
- biała frezja
- kwiat lotosu
- słonecznik
- dziki głóg

Nuty podstawy:
- drzewo sandałowe
- drzewo cedrowe
- karmel
- wanilia
- bób tonka
- piżmo


Zapachy marki Replay dostępne są w drogeriach Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności