Roos & Roos Paris Mentha Religiosa - zapach prowokacyjny, nowoczesny i oryginalny

<
Gallery image
>
Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 1
<
Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 1Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 2Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 3Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 4Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 5Roos & Roos Paris Mentha Religiosa 6
 
>
 
 

Mentha Religiosa to świeża, pikantna i drzewna woda perfumowana, dla której stworzenia inspiracją była kobieta, o której fantazjuje Chantal: dualna i hipnotyzująca... To zapach prowokacyjny, nowoczesny i oryginalny, w którym głównymi składnikami są: mięta pieprzowa, bergamotka, kadzidło, irys, drzewo cedrowe i białe piżmo.


Roos & Roos to wyjątkowa marka. Firma powstała w duchu połączonych talentów dwóch kobiet. Kobiecy głos, który rozbrzmiewa głośno i wyraźnie w świecie często zdominowanym przez mężczyzn. Za Roos & Roos stoi matka i córka: dwa pokolenia połączonych rodzinną więzią kobiet. Różne, ale bardzo sobie bliskie, czasem pełne sprzeczności, ale zawsze uzupełniające się, Chantal i Alexandrę łączy miłość - szczególnie ich wielka miłość do perfum. Partnerki w biznesie od 2014 r. Wymyśliły i wprowadziły na rynek kolekcje zapachów osadzonych w połowie drogi między destrukcją a tradycją; wyzwolone kompozycje z wyraźnie paryskim akcentem, wsparte doskonałością 100% francuskiej produkcji.


Jeden cel towarzyszy perfumiarzom Roos & Roos: stworzyć oszałamiające zapachy, bez żadnych ustępstw pod względem doboru składników i olfaktywnych charakterów kompozycji. Zapachy Roos & Roos to mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos & Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości.


Mentha Religiosa to świeża, pikantna i drzewna woda perfumowana, dla której stworzenia była inspracją była kobieta, o której fantazjuje Chantal: dualna i hipnotyzująca... To zapach prowokacyjny, nowoczesny i oryginalny.


Główne nuty:

- mięta pieprzowa, bergamotka
- kadzidło wzmocnione irysem
- drzewo cedrowe, białe piżmo


Cena:
Woda perfumowana 100 ml / 769 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas, na www.douglas.pl oraz na www.beautyboutique.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-06-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności