Sisley Eau Du Soir "Dripping Fantasy" - edycja limitowana 2019

<
Gallery image
>
Sisley Eau Du Soir "Dripping Fantasy" 1
<
Sisley Eau Du Soir "Dripping Fantasy" 1Sisley Eau Du Soir "Dripping Fantasy" 2
 
>
 
 

Co roku flakon Eau du Soir zdobi nowa kompozycja kolorów, która odzwierciedla trendy i inspiracje Isabelle d’Ornano. W 2019 roku marka Sisley zmienia Eau du Soir w kolorową eksplozję inspirowaną techniką "Action Painting" z lat pięćdziesiątych. Biały lakierowany flakon nakrapiany czerwonymi i niebieskimi plamami, dopełnia złoto rzeźbionego korka.


Nowa edycja wyjątkowego zapachu Sisley

Dynamiczna, artystyczna i surrealistyczna...


W hołdzie abstrakcyjnemu ekspresjonizmowi, powstało prawdziwe dzieło sztuki, w którego wnętrzu odnajdziemy kwiatowo szyprową kompozycję zapachu, stojącą za sukcesem Eau du Soir.

Odważna, dynamiczna edycja limitowana "Dripping Fantasy" jest odą do życia, palety barw oraz sztuki współczesnej!


Sisley Eau Du Soir "Dripping Fantasy" Eau de Parfum - edycja limitowana 100 ml / 1.055 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności