Sisley Eau du Soir Tiger Walk - edycja limitowana Wild Spirit 2018

<
Gallery image
>
Sisley Eau du Soir Tiger Walk 1
<
Sisley Eau du Soir Tiger Walk 1Sisley Eau du Soir Tiger Walk 2Sisley Eau du Soir Tiger Walk 3Sisley Eau du Soir Tiger Walk 4
 
>
 
 

Efektowna i tajemnicza - 16-ta edycja zapachu Eau du Soir ma dzikość w sercu. Inspirowany aksamitnym wzorem skóry lamparta, złoty flakon w czarne cętki ukazuje lśniący zapach Eau du Soir. Poprzez subtelną grę przejrzystych refleksów oddaje prawdziwą elegancję i zmysłowość zapachu.


Kartonik ozdobiono dwukolorowymi cętkami lamparta, które nałożono na graficzne, stylowe linie.

Ta nowa, luksusowa, kobieca kreacja odmienia i podkreśla kultowy zapach marki Sisley, szczególnie w okresie świątecznym.


Cena: 100 ml / 1035 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności