Sisley Paris Eau Tropicale - świeży, kwiatowy i słoneczny zapach dla kobiet

<
Gallery image
>
Sisley Paris Eau Tropicale 1
<
Sisley Paris Eau Tropicale 1Sisley Paris Eau Tropicale 2Sisley Paris Eau Tropicale 3Sisley Paris Eau Tropicale 4Sisley Paris Eau Tropicale 5Sisley Paris Eau Tropicale 6Sisley Paris Eau Tropicale 7Sisley Paris Eau Tropicale 8Sisley Paris Eau Tropicale 9Sisley Paris Eau Tropicale 10Sisley Paris Eau Tropicale 11Sisley Paris Eau Tropicale 12Sisley Paris Eau Tropicale 13Sisley Paris Eau Tropicale 14
 
>
 
 

Eau Tropicale to podróż zmysłow do serca odległej i tajemniczej krainy, odkrywającej barwne głosy ptaków, egzotyczne owoce i kwiaty o słodkich i nieznanych woniach. Pełne obietnic, zakazane owoce utraconego raju. Intrygujący zapach, który przywołuje na myśl ciepły aromat powietrza po nagłym, tropikalnym i ciepłym deszczu.


Eau Tropicale to woda toaletowa dla kobiet. Świeża, kwiatowa i słoneczna. Zapach przywodzący na myśl upalne dni o intrygującej, wypełnionej zapachami atmosferze, następujące po okresie tropikalnych deszczów. Rozkoszująca ucieczka w samo serce odłegłej, tajemniczej krainy wypełnionej śpiewem różnobarwnych ptaków, smakiem soczystych owoców i zapachem egzotycznych kwiatów.

Orzeźwiający, świeży zapach podkreśla egzotyczne nuty kwiatowe akcentowane przez świeżą bergamotę i olśniewający imbir. Kwiatowa, kobieca nuta serca, w której wnętrzu kwitnie słoneczna, lekka tuberoza, została wzmocniona eleganckim zapachem fiołka i blaskiem róży. Paczula w połączeniu z suchym cedrem daje zmysłową, drzewną woń złagodzoną nasionami piżmianu.

Nuty głowy: hibiskus, imbir, marakuja, bergamotka
Nuty serca: tuberoza, róża turecka, nasiona ambrette, liście fiołka
Nuty bazy: paczula, cedr


Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 295 zł
Woda toaletowa 50 ml / 395 zł
Woda toaletowa 100 ml / 625 zł


Zapach dostępny jest w polskim butiku internetowym Sisley Paris: https://www.sisley-paris.com/pl-PL/

https://www.sisley-paris.com/pl-PL/zapachy/zapachy-damskie/eau-tropicale/

oraz w perfumeriach Dougals i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-07-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES