Sisley Soir d'Orient - orientalny, szyprowy i kwiatowy zapach

Szyprowo - kwiatowo - orientalny. Zapach Soir d'Orient od marki Sisley łączący włoską cytrynę z irańską żywicą galbanum i zmysłowym akordem szafranowym. Serce zapachu to czarny pieprz z Madagaskaru i kuszące kwiatowe nuty tureckiej róży i egipskiego bodziszka. W jego głębi znajdziemy akord drzewa sandałowego somalijskie kadzidło i indonezyjską paczulę.


Nuta zapachowa: kwiatowo-orientalna

Perfumy Soir d'Orient przywołują w pamięci Eau du Soir, wytworny, ponadczasowy zapach nieprzemijającej kobiecości. Przenoszą nas do niepowtarzalnej, na poły magicznej atmosfery orientalnego pałacu pełnego tajemnic i sekretów.

Kreacja jest wyrazem niejednoznacznej, oszałamiającej, promiennej kobiecości. Górne, orzeźwiające nuty przechodzą w kuszące korzenno - kwiatowe serce zapachu, pozostawiając delikatny, ciepły zapach leśny.

Nuta głowy: Musujący i upajający wstęp łączący blask włoskiej cytryny i zieloną świeżość irańskiej żywicy galbanum ze zmysłową krągłością akordu szafranowego.

Nuta serca: Kwiatowo korzenne serce - Czarny pieprz z Madagaskaru dodaje wyrazistej trwałości tajemniczym i kuszącym kwiatowym nutom tureckiej róży i egipskiego bodziszka.

Nuta bazy: Tajemnicza, drzewna głębia - Bogactwo akordu drzewa sandałowego i tchnienie tajemnicy w miedzianym akordzie somalijskiego kadzidła łączy się pełnym elegancji ciepłem indonezyjskiej paczuli.

Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 459 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 640 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 940 PLN


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto