Sisley Soir d'Orient - orientalny, szyprowy i kwiatowy zapach

Szyprowo - kwiatowo - orientalny. Zapach Soir d'Orient od marki Sisley łączący włoską cytrynę z irańską żywicą galbanum i zmysłowym akordem szafranowym. Serce zapachu to czarny pieprz z Madagaskaru i kuszące kwiatowe nuty tureckiej róży i egipskiego bodziszka. W jego głębi znajdziemy akord drzewa sandałowego somalijskie kadzidło i indonezyjską paczulę.


Nuta zapachowa: kwiatowo-orientalna

Perfumy Soir d'Orient przywołują w pamięci Eau du Soir, wytworny, ponadczasowy zapach nieprzemijającej kobiecości. Przenoszą nas do niepowtarzalnej, na poły magicznej atmosfery orientalnego pałacu pełnego tajemnic i sekretów.

Kreacja jest wyrazem niejednoznacznej, oszałamiającej, promiennej kobiecości. Górne, orzeźwiające nuty przechodzą w kuszące korzenno - kwiatowe serce zapachu, pozostawiając delikatny, ciepły zapach leśny.

Nuta głowy: Musujący i upajający wstęp łączący blask włoskiej cytryny i zieloną świeżość irańskiej żywicy galbanum ze zmysłową krągłością akordu szafranowego.

Nuta serca: Kwiatowo korzenne serce - Czarny pieprz z Madagaskaru dodaje wyrazistej trwałości tajemniczym i kuszącym kwiatowym nutom tureckiej róży i egipskiego bodziszka.

Nuta bazy: Tajemnicza, drzewna głębia - Bogactwo akordu drzewa sandałowego i tchnienie tajemnicy w miedzianym akordzie somalijskiego kadzidła łączy się pełnym elegancji ciepłem indonezyjskiej paczuli.

Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 459 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 640 PLN
Woda perfumowana 100 ml / 940 PLN


Zdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-12-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności