Solo Soprani - trzy nowe zapachy: Dream, Love i Smile

<
Gallery image
>
Solo Soprani - trzy nowe zapachy 1
<
Solo Soprani - trzy nowe zapachy 1Solo Soprani - trzy nowe zapachy 2Solo Soprani - trzy nowe zapachy 3Solo Soprani - trzy nowe zapachy 4
 
>
 
 

Dream, Love i Smile to zapachy dla osób, które wiedzą jak żyć z pasją, odwagą i kreatywnością. Trendy kolekcja dedykowana jest do marzycieli, osób, które uwielbiają oddawać się marzeniom, wyobrażać sobie kolorowe horyzonty lub własne emocje.


Dream

Lot balonem do świata marzeń. Lecąc bez celu z odwagą ku wielkim marzeniom. Urzeczywistnij marzenie! Marzenie, to coś co pozostaje nam z okresu dzieciństwa.

Kwiatowy i pikantny

Wyrafinowany i delikatnie pikantny kwiatowy zapach, w istocie delikatny jak marzenie, ale rozpalający wyobraźnię. Akordy nut serca, to delikatne połączenie kwiatowe, prowadzące w kierunku nowych horyzontów podobnych do lekkiej bryzy. Spotkanie nut drzewnych i bursztynowych rozwija delikatną i wysublimowaną sensualność zapachu.

Nuty głowy:
- Bergamotka
- Mandarynka
- Kwiat jabłoni
- Kardamom

Nuty serca:
- Biała róża
- Kwiaty bzu
- Peonia
- Kwiaty lnu

Nuty bazy:
- Piżmo
- Bursztyn
- Drzewo sandałowe-
- Drzewo cedrowe


Love

Dwa serca zjednoczone w miłości. Kochać znaczy istnieć. Miłość jest jak wiosna na pustyni czy kwitnące drzewo w dzikiej scenerii. Miłość daje siłę i energię do działania, daje istotę życia samego w sobie. Kocham, chcę być kochanym. Miłość na zawsze beż żadnych uprzedzeń.

Szyprowo, owocowy, gourmand

Uwodzicielski i pełen pasji wyjątkowo kobiecy zapach. Owocowe nuty są splecione z prowokującym bukietem białych kwiatów, tworząc w ten sposób urok zapachu pełnego miłości. Aromatyczny i zmysłowy, zniewala i odkrywa najsilniejszą broń-kobiecość.

Nuty głowy:
- Jabłko
- Bergamotka
- Mandarynka 
- Malina

Nuty serca:
- Jaśmin -
- Ylang Ylang
- Frezja

Nuty bazy:
- Piżmo-
- Bursztyn
- Wanilia
- Patchouli


Smile

Radosne słońce z uśmiechem. Uśmiech rozświetla twarz, jak też rozpromienia każdy nowy dzień. Kwitnie on na ustach z radością i jest pożądany. Bądź szczęśliwy i uśmiechaj się! Dzień bez uśmiechu na ustach jest stracony.

Kwiatowy, owocowy, piżmowy

Świeży koktajl cytrusów i promienne owocowe nuty natychmiast odsłaniają ciepłe i słoneczne aspekty zapachu. Żywiołowo kwiatowy bukiet ożywiają akordy serca: drzewo różane, frezja, głóg i sprawiają, że zapach jest jak radosny uśmiech, który zakwita na ustach, osiągając punkt kulminacyjny w uścisku rozwijającego się uszczypliwego uśmiechu piżma, bursztynu i drzewa cedrowego.

Nuty głowy:
- Bergamotka
- Mandarynka
- Gruszka
- Cassis

Nuty serca:
- Jaśmin
- Głóg
- Drzewo różane
- Frezja

Nuty bazy:
- Piżmo
- Bursztyn
- Drzewo sandałowe
- Drzewo cedrowe


Cena: 120 PLN / 100 ml

Zapachy dostępne są wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto