Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer - lekkość i promienna przejrzystość

<
Gallery image
>
Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 1
<
Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 1Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 2Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 3Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 4Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 5Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 6Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer 7
 
>
 
 

Na wiosnę 2019 marka Tiffany & Co. odkrywa przed nami Sheer - nową wodę toaletową, która stanowi trzeci rozdział kolekcji jej zapachów. Po wprowadzeniu na rynek sygnowanych przez siebie: Eau de Parfum i Eau de Parfum Intense, Tiffany & Co. ukazuje w Sheer lekkość i promienną przejrzystość, niezmiennie zaznaczając swoje serce legendarnym irysem. Jako jaśniejsza interpretacja Sheer staje się innym symbolicznym elementem świata marki, reprezentującym nowe oblicze kobiety Tiffany.


Zapach

Z irysem odgrywającym główną rolę w sercu kompozycji, Eau de Toilette Sheer elegancko spowija zmysłowe piżmo. Aby odróżnić go od poprzedników, nowy zapach wzbogacono w nucie głowy czarną porzeczką, zieloną mandarynką i ylang ylang, które pięknie połączono z olejkiem różanym. Nuta głębi wieńczy dzieło aurą drewna i irysa. Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer skomponowała światowej sławy kreatorka zapachów związana z Domem Givaudan:  Daniela Andrier. Wielowymiarowa struktura kompozycji jest radosna i kobieca, lecz jednocześnie elegancka i luksusowa. Aromatyczny ekwiwalent diamentu w jego najczystszej formie: Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer to subtelny dotyk luksusu na skórze.

Prezent godny specjalnej okazji - zapach Tiffany & Co. Eau de Toilette Sheer jest wyjątkowy i ponadczasowy. To czysta ekspresja radości i miłości. Podobnie jak cenny zapach, również wyjątkowo zaprojektowany szklany fakon odzwierciedla legendarny sposób szlifowania diamentów w czyste, geometryczne linie. Bezbarwne szkło wykończono srebrnym, grawerowanym kołnierzem, który imituje blask diamentów marki Tiffany. Jak wszystkie kreacje jubilerskiej marki, zapach zaprezentowano w charakterystycznym opakowaniu Tiffany Blue Box®, które stanowi rozpoznawalny symbol stylu i wyrafinowania.


Gama i ceny:

Eau de Toilette Sheer 30 ml / 279 zł
Eau de Toilette Sheer 50 ml / 359 zł
Eau de Toilette Sheer 75 ml / 505 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 04-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności