Tom Ford Black Orchid Parfum - zapach ikoniczny, tajemniczy i uwodzicielski

<
Gallery image
>
Tom Ford Black Orchid Parfum 1
<
Tom Ford Black Orchid Parfum 1Tom Ford Black Orchid Parfum 2Tom Ford Black Orchid Parfum 3Tom Ford Black Orchid Parfum 4Tom Ford Black Orchid Parfum 5Tom Ford Black Orchid Parfum 6Tom Ford Black Orchid Parfum 7Tom Ford Black Orchid Parfum 8
 
>
 
 

Nowe perfumy Black Orchid wzbogacają urzekający przełomowy zapach dodatkowym wyrazem i złotą buteleczką. Nową wonną podróż rozpoczyna ylang-ylang, a absolut rumu i czarna śliwka zyskują jeszcze więcej charakteru, podkreślając zmysłowość i urzekającą aurę Black Orchid. Złoty flakon ucieleśnia luksusową naturę tego tajemniczego i ujmującego zapachu.


W 2006 r. Tom Ford wprowadza na rynek Tom Ford Black Orchid - swoją pierwszą kompozycję signature i pierwszą pozycję z kolekcji Tom Ford Beauty. Po dziś dzień bestsellerowy zapach Black Orchid przenosi nas do krainy glamour i ponadczasowego luksusu.
Black Orchid to kompozycja inspirowana zamiłowaniem Toma Forda do wszystkiego, co nieosiągalne, a w szczególności jego fascynacją efemerycznym urokiem czarnej orchidei.

"Dla mnie to kwiat idealny: luksusowy, elegancki, czysty i wyrafinowany" - wyjaśnia Tom Ford.

Przedstawiamy zatem nową kolekcję perfum Black Orchid, która rozwija powyższe źródło inspiracji i nadaje mu najbardziej luksusowy wyraz, obejmującą nowe, przełomowe perfumy umieszczone w buteleczce o złocistej barwie od tabliczki po wieczko.


Woda perfumowa Black Orchid

Black Orchid Eau de Parfum dostępna jest w charakterystycznym czarnym flakoniku ze złocistą tabliczką. Nuty górne otwiera zmysłowy mariaż czarnej trufli i ylang-ylang, któremu wyrazu dodają świeża bergamotka i soczysta czarna porzeczka. Dramatyczny charakter serca kompozycji rozwija zapach Tom Ford Black Orchid w połączeniu z mrocznymi, kuszącymi nutami kwiatowymi i bogatymi akordami owocowymi, zaś głębi nadaje mu odurzająca głożyna afrykańska. Dekadencki czarny akord równoważy paczula, kadzidełko i wetyweria. Wanilia dodaje płynnej kremowości ciepłemu balsamowi oraz gładkiemu drewnu sandałowemu.


Zapach ikoniczny, tajemniczy i uwodzicielski

Nowe perfumy Black Orchid

Nowe perfumy Tom Ford Black Orchid, które wzbogacają urzekający przełomowy zapach dodatkowym wyrazem oraz złotą buteleczką. Nową wonną podróż rozpoczyna odurzający ylang-ylang, a bogaty absolut rumu oraz czarna śliwka zyskują jeszcze więcej charakteru, podkreślając zmysłowość i urzekającą aurę Black Orchid. W pełni złota buteleczka ucieleśnia luksusową naturę tego tajemniczego i ujmującego zapachu.


Black Orchid Parfum

Nuty zapachowe:

Nuty glowy: ylang-ylang, czarna trufla
Nuty serca: śliwka, czarna orchidea
Nuty bazy: rum, paczula


Ceny:
Perfumy 50 ml / 569 zł
Perfumy 100 ml / 799 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.plZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-11-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności