Tom Ford Enigmatic Woods - nowa kolekcja zapachów o drzewnych nutach

<
Gallery image
>
Tom Ford Enigmatic Woods 1
<
Tom Ford Enigmatic Woods 1Tom Ford Enigmatic Woods 2Tom Ford Enigmatic Woods 3Tom Ford Enigmatic Woods 4
 
>
 
 

Nową kolekcję Toma Forda Enigmatic Woods tworzą trzy zapachy Santal Blush, Bois Marocain oraz Ébène Fumé, dla której inspiracją była nieprzenikniona aura roztaczana przez egzotyczne drzewa. Łącząc w sobie tajemnice minionych wieków z nowoczesną wytwornością, a także wyjątkowym duchowym luksusem, każdy z zapachów Private Blend to celebracja ponadczasowych, niezwykle cennych nut drzewnych.


Santal Blush

"Santal Blush to strukturalnie bogate połączenie drzewa sandałowego i korzennych przypraw. Jestem zafascynowany zmysłowym charakterem tego zapachu" - Tom Ford

Santal Blush to zmysłowa oda do odurzającego drzewa sandałowego, które roztacza wokół hipnotyzującą atmosferę.
Nowy zapach Santal Blush jest wielowymiarową kompozycją celebrującą drzewo sandałowe. Zawiera egzotyczne przyprawy wzbogacone eleganckimi nutami ylang ylang, ciepłego cynamonu i okazałych drzew. Zapach ten urzeka swoim nowoczesnym, otulającym ciepłem.

Główne nuty zapachowe:
- drzewo sandałowe
- cynamon,
- ylang ylang


Bois Marocain

"Pragnąłem pobudzającego zapachu, skomponowanego wokół nut drzewnych. Moją uwagę przyciągnął cyprzyk czteroklapowy (Thuya wood), cenione i rzadko występujące drzewo iglaste" - Tom Ford

Korzenny i pobudzający, Bois Marocain to zapach przywodzący na myśl zarówno ziemistą osobowość drewna Thuya, jak i rzemieślników wykorzystujących w swojej pracy ten mistyczny materiał.
Premierowa kompozycja Bois Marocain zawiera bogatą, mroczną esencję cenionego od starożytności drewna Thuya. Znany ze swojego stonowanego aromatu, równie urzekającego, co abstrakcyjne formy odnajdywane w rdzeniu tego drzewa, zapach ten rozwija się z wielką mocą. Charakteru nadaje mu korzenna świeżość różowego pieprzu oraz cedr atlaski.

Główne nuty zapachowe:
- drewno tujowe
- drzewo cedrowe Atlas
- różowy pieprz


Ébène Fumé

"Chciałem zapachu przywodzącego na myśl odczucia towarzyszące medytacji. Kompozycję Ébène Fumé cechuje niemalże duchowy rodzaj zmysłowości, który poprawia nastrój… co może stanowić najwyższy stopień uwodzicielskiego odczuwania przyjemności" - Tom Ford

Ébène Fumé łączy oczyszczającą moc palo santo z ognistym drewnem hebanowym - wprowadzając sprzyjający medytacji stan spokoju.
Praktyka uważności przeplata się w kompozycji Ébène Fumé z wielkim bogactwem. Ten głęboko medytacyjny zapach to celebracja mistycznego dymu z drewna Palo Santo - podbitego ciepłą elegancją absolutu czystka, uwodzicielskiego czarnego pieprzu oraz nutami drewna hebanowego.

Główne nuty zapachowe:
- akord hebanu afrykańskiego
- dym z drewna Palo Santo
- róża


Flakony

Stworzone z półprzejrzystego szkła flakony zapachów Santal Blush, Bois Marocain oraz Ébène Fumé nawiązują do ikonicznego projektu Private Blend. Każdy z nich otrzymał etykietę w kolorze mahoniu i został zwieńczony pasującym korkiem. Wykonane z najwyższym kunsztem flakony o pojemności 50 ml, 100 ml i 250 ml będą ozdobą każdej toaletki.


Ceny:

Santal Blush
Woda perfumowana 30 ml / 655 zł
Woda perfumowana 50 ml / 1080 zł

Bois Marocain
Woda perfumowana 30 ml / 655 zł
Woda perfumowana 50 ml / 1080 zł

Ébène Fumé
Woda perfumowana 50 ml / 1099 zł

Zapachy dostępne w wybranych perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl oraz Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-10-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES