Tom Ford Private Blend Lost Cherry - czarna wiśnia zatopiona w likierze

<
Gallery image
>
Tom Ford Private Blend Lost Cherry 1
<
Tom Ford Private Blend Lost Cherry 1Tom Ford Private Blend Lost Cherry 2
 
>
 
 

Tom Ford prezentuje nowy zapach z linii Tom Ford Private Blend Fragrances zapoczątkowanej w 2007 roku przez Neroli Portofino. Od tamtej pory ekskluzywna linia zapachów jest systematycznie wzbogacana o kolejne pachnidła m.in.: Amber Absolute, Black Violet, Bois Rouge, Japon Noir, Moss Breches, Noir de Noir, Oud Wood, Purple Patchouli, Velvet Gardenia, Fucking Fabulous, Tobacco Oud, Tobacco Vanille czy Tuscan Leather.


W listopadzie 2018 roku Tom Ford prezentuje kolejne dzieło najwybitniejszych... Tom Ford Private Blend Lost Cherry Eau de Parfum - soczysty, kuszący, nienasycony.
Lost Cherry zabiera nas w zakazaną podróż w zmysłowy świat. Świetlisty zapach odsłania kuszącą dychotomię zachodzącą pomiędzy słodkim połyskiem wiśniowej skórki na zewnątrz, a zarazem soczystego miąższu w środku.

Niewinność krzyżuje się z wyrozumiałością i otwiera się aromatem klasycznej, egzotycznej czarnej wiśni zatopionej w wiśniowym likierze z dodatkiem gorzkiego migdału. Serce dalej rozpływa zapach w wiśniowej fali słodko-cierpkiego syropu Griotte przy akompaniamencie kwiatów róży tureckiej i jaśminu sambac, które przenikają zmysły i duszę. Balsam peruwiański i palony bób tonka sugerują nowy portret ikonicznego symbolu, połączonego z niespodziewanym pojawieniem się sandałowca, cedru i wetywerii będących zwiastunem fantastycznego, pobudzającego finału, osiągającego poziom niezawodności. 

Zapachy Lost Cherry zostały umieszczone w tradycyjnych, szklanych flakonikach Private Blend, inspirowanych aptekarskimi fiolkami stosowanymi w laboratoriach perfumiarskich tym razem w półprzejrzystym różowym szkle. Flakonik 50 ml posiada smukły kształt figury szachowej, natomiast 250 ml pojemność to ekstrawagancka, kunsztownie wykonana karafka, która zapewne stanie się największą ozdobą toaletki lub półki z kosmetykami. Obie buteleczki zdobi różowa
tabliczka z nazwą i marką zapachu przetykana czerwoną taśmą.

Tom Ford Private Blend Lost Cherry dostępny jest w pojemnościach 50 ml i 205 ml.

Źródło foto: oficjalna strona internetowa Tom Ford
www.tomford.com/lost-cherry/T6-LOSTCHERRY.html?cgid=3-555-624&dwvar_T6-LOSTCHERRY_color=OC#start=2
www.tomford.com/TFBrand_LC_Launch.html?fdid=brandAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 19-11-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności