Tom Ford Rose Prick - czyli róża oczyma wyobraźni Toma Forda

<
Gallery image
>
Tom Ford Rose Prick 1
<
Tom Ford Rose Prick 1Tom Ford Rose Prick 2Tom Ford Rose Prick 3
 
>
 
 

Najnowszy zapach otwiera rozkwitający bukiet bułgarskich róż, a różę majową, niczym nagły płomień, przecina syczuański pieprz i przypominający imbir ekstrakt z kurkumy. Róża w kolorze różowym to symbol radości, a Rose Prick umieszczono we flakoniku Tom Ford Private Blend z matowego szkła o różowej barwie.


"Ukłucie kolcem róży – niewielki ból, a wywołujący wielką przyjemność dla zmysłów. Kompozycja Rose Prick, to dziki i odurzający bukiet, inspirowany ogrodem pełnym róż. Ich trylogia -  Rose de Mai, róży tureckiej i róży bułgarskiej– to wyrazista i czysta, ciepła i zmysłowa kompozycja. Zamknięta w różowym, uosabiającym perfekcję flakonie. Dreszcz wywołany tak wielką bliskością piękna potęguje uwodzicielską moc Rose Prick." - Tom Ford


Piękna kompozycja prowokuje nutką niebezpieczeństwa od samego początku. Zapach otwiera rozkwitający bukiet bułgarskich róż, a różę majową, niczym nagły płomień, przecina syczuański pieprz i przypominający imbir ekstrakt z kurkumy.


Rose Prick - czyli róża oczyma wyobraźni Toma Forda.

W sercu Tom Ford Rose Prick króluje róża bułgarska – jedna z najrzadszych odmian tego kwiatu na świecie, której milion pąków wystarcza do wytworzenia kilograma olejku różanego. W miarę rozwoju urzekającego zapachu ulotna paczula indonezyjska nadaje mu drzewną nutę Chypre, a ciepło fasoli tonka stapia się w jedno z uzależniającymi nutami karmelu i wanilii.

Nuty dolne w postaci balsamu Tolu i pobudzającego piżma symbolizują nieśmiałe piękno soczystych płatków rozkwitających nad chronioną kolcami łodygą. Finał jest tak piękny, że aż boli – i to długo po wyciągnięciu kolca.

Róża w kolorze różowym to symbol radości, a Rose Prick umieszczono we flakoniku Tom Ford Private Blend z matowego szkła o różowej barwie. Zwieńczona matową, metalową nasadką w czarnym kolorze buteleczka o pojemności 50ml wygląda zachwyca smukłą elegancją figury szachowej, a karafka o pojemności 250 ml to prawdziwy rarytas dla prawdziwego konesera piękna i luksusu.


Cena:

Woda perfumowana 50 ml / 1199 zł
Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności