Tom Tailor For Him & For Her - zapachy wszechstronne i autentyczne jak samo życie

<
Gallery image
>
Tom Tailor For Him & For Her 1
<
Tom Tailor For Him & For Her 1Tom Tailor For Him & For Her 2Tom Tailor For Him & For Her 3Tom Tailor For Him & For Her 4Tom Tailor For Him & For Her 5Tom Tailor For Him & For Her 6Tom Tailor For Him & For Her 7
 
>
 
 

Gdy jesteś pełen radości, wszystko idzie łatwiej i chętniej porywasz się na wszelkie nowe przygody. Spontaniczność i odwaga są zaraźliwe i dodają kolorytu codzienności. Daj się zarazić - niech bije od Ciebie żywiołowość i chęć do działania!


Zapachy wszechstronne i autentyczne jak samo życie

Dwa nowe zapachy Tom Tailor For Him & For Her symbolizują energię i elegancki styl marki. Wyrażają motto: "jestem na tak" swoją radosną, pozytywną aurą. Tak – dla życia i dla samego siebie. Zapachy wszechstronne i autentyczne jak samo życie! Uosabiają tę postawę, emanują sportową elegancją i wyrażają gotowość na spotkanie wszystkich przygód, które przynosi życie. Musujące, intensywne kompozycje sprawiają, że on i ona emanują pewnością siebie. Dopełniają każdy modny look i podkreślają indywidualność.

Tom Tailor For Him & For Her – dwa nowe, "mieniące się" owocowymi nutami zapachy podkreślają wieloaspektowość współczesnego życia i różnorodność ról, które codziennie pełnimy.


Tom Tailor For Her

Zachwyca przez długi czas świeżymi, owocowymi akordami brzoskwini i gruszki z odrobiną pikantnego imbiru, kobiecość podkreśla kwiatowe serce kompozycji roztaczając nuty różane otulone płatkami frezji. Stałości zapachowi dodaje klasyczny aromat drzewa cedrowego.


Tom Tailor For Him

Świeżość limonki i bergamotki rozpoczyna przygodę z zapachem dodającym energii i pozytywnych wibracji. Zielone, charakterystycznie cytrynowe serce wybrzmiewa cyprysem i akordami wetiweru. Zaś drzewo cedrowe i piżmo osadzone w bazie kompozycji nadają jej trwałość, a noszącemu ją mężczyźnie pewność siebie.


Flakony

Prawdziwa jakość małych rzemieślniczych manufaktur, daje gwarancje , że nic w produkcji nie jest przypadkowe. Detale mają zasadnicze znaczenie. Z wielką starannością i dbałością o szczegóły pieczołowicie projektujemy, wykonujemy i wykańczamy każdy element. Robimy to z najwyższą precyzją, przestrzegając rygorystycznych standardów. Efekt? Flakony z pięknymi detalami, uniwersalne i trwałe.

Oba Flakony Tom Tailor For Him & For Her mają specjalny i wyjątkowy atrybut: diamentowy szlif widoczny na powierzchni inspirowany słynnym wzorem pikowania, jaki znamy z produktów luksusowej mody .Taki design oraz delikatna, elegancka kolorystyka nadają flakonom charakter premium. Harmonizują je z kompozycjami zapachowymi zawartymi w środku.


Ceny:

For Her 30 ml / 64 zł
For Her 50 ml / 85 zł
For Him 30 ml / 64 zł
For Him 50 ml / 85 zł

Zapachy dostępne są w sieci perfumerii Rossmann.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności