Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny

<
Gallery image
>
Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 1
<
Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 1Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 2Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 3Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 4Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 5Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 6Trussardi Donna i Trussardi Uomo - duet idealny 7
 
>
 
 

Trussardi jest powszechnie znane ze swojej doskonałości, wyrafinowanej elegancji i eksperymentalnego podejścia. Założona w Bergamo (Włochy) przez Dantego Trussardi w 1911 r. Grupa Trussardi produkuje przepiękne stroje oraz akcesoria dla mężczyzn i kobiet. Dla uczczenia swojej setnej rocznicy, Trussardi przygotowało serię specjalnych projektów i spotkań, które będą się odbywały na całym świecie w 2011 r.


Pracując blisko z wielkimi talentami, Trussardi stało się jedną z najbardziej innowacyjnych marek w świecie mody, projektowania, sztuki i gastronomii, czyli dziedzinach, w których włosi się specjalizują. Ze spuścizną doskonałego włoskiego kunsztu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, Trussardi prezentuje w świecie mody marki Trussardi, Tru Trussardi oraz Trussardi Jeans.


Będąc luksusową grupą światowej klasy Trussardi posiada globalną sieć sprzedaży, która zawiera około 140 własnych sklepów.

Trussardi oznacza określony styl życia, jest zaangażowane we współczesny świat sztuki poprzez fundację Nicola Trussardi Foundation, która umożliwia sztuce nowoczesnej przenikać do codziennego życia poprzez wernisaże międzynarodowych artystów odbywające się w historycznych i okazałych miejscach Mediolanu. Trussardi promuje wyrafinowaną kuchnię poprzez Ristorante Trussardi Alla Acala oraz Cafe Trussardi. Jest także zaangażowane w dziedzinie projektowania poprzez ambitne i niezwykłe działania, takie jak projekty Michaela Younga zaprezentowane na Milan Furniture Show (Wystawa Mebli w Mediolanie).
Oddana innowacji, ekologicznie samowystarczalna oraz przyjazna dla środowiska, Grupa Trussardi reprezentuje przeszłość i przyszłość włoskiego wyrafinowania w modzie, projektowaniu, sztuce i gastronomii.


Stulecie perfumiarstwa

"Trussardi Uomo i Trussardi Donna są syntezą obecnego świata. Te eleganckie zapachy o dystyngowanej osobowości zostały stworzone specjalnie dla zdecydowanych, zmysłowych, nowoczesnych mężczyzn i kobiet. Trussardi Uomo i Trussardi Donna są uczczeniem 100- letniej rodzinnej historii, tradycji produkcji skóry oraz stałej innowacji." - Beatrice Trussardi

Trussardi wyraża nowy styl życia bazujący na doskonałości. Przez sto lat marka reprezentowała solidność i kreatywność domu mody oraz zaangażowanie i wartości rodzinne. Grupa Trussardi pragnie pomóc ludziom uczynić ich życie bardziej eleganckim, fascynującym, wyrafinowanym i ekscytującym.
Badania były zawsze punktem wyjściowym każdego produktu czy projektu Grupy Trussardi, co reprezentuje jej unikalne dziedzictwo a zarazem daje jej ekscytujące współczesne perspektywy.

Trussardi świętował swoją 100-tną rocznice w 2011 r. Aby podkreślić wiekową obecność na rynku i ciężką pracę, postanowiono wprowadzić nowe perfumy Trussardi Donna oraz Trussardi Uomo. Są to zupełnie nowe zapachy, jednak przywodzą na myśl pierwsze perfumy Trussardi wprowadzone w latach 80-tych XX wieku, dla których są szczerym hołdem.
Dwa nowe zapachy Trussardi reprezentują włoską doskonałość i wyrafinowanie tej sławnej marki.


Zapachy Trussardi Donna i Trussardi Uomo


Trussardi Donna - dla Niej

Kobiecy flakon

Butelka damskiego zapachu ma proste, delikatne kształty.
Subtelne złote wykończenie na delikatnej białej butelce dodaje zapachowi zmysłowości i powabu.
Złocona nakrętka zamak, z wygrawerowanym emblematem Trussardi, zabezpiecza drogocenny zapach perfum.
Nazwa perfum – Trussardi Donna – uwydatniona złotym napisem.


Kobiece opakowanie

Niezwykle eleganckie opakowanie wyraża tradycję marki Trussardi.
Ekskluzywny deseń jaszczurki podkreśla wyjątkowość projektu.
Matowe białe pudełko jest ozdobione wytłoczoną w złocie nazwą perfum – Trussardi Donna.


Trussardi Donna

Zmysłowa broń w walce uwodzenia, te dwa charakterystyczne zapachy nęcą i zdobywają w wielkim stylu.
Niczym pachnąca uwertura, unikają klasycznej konstrukcji i przyjmują śmiałe nowoczesne nuty.
Mówią prostym, uniwersalnym językiem przyciągania, miłości i pożądania.
Jest między mini drogocenne uniwersalne przesłanie: miłość mężczyzny i kobiety.
Dwa zapachy, pełne wspomnień dzielonych w  wyjątkowym świecie.


Zapach

Klasyczny zapach Trussardi Donna przedstawia nowoczesną kobiecość pełną charyzmy i  promiennego piękna, zmysłowości i luksusu. Trussardi Donna pasja wyrażona w bieli.

Promienna owocowa aura
Trussardi Donna natychmiast rozprowadza promienną owocową aurę w oparciu o rześkie cytrusowe nuty smakowitego Yuzu i lekko cierpkiej cytryny. Jej pełną życia świeżość  łagodzą wilgotne akcenty wodnych owoców.

- Yuzu
- Cytryna
- Wodne owoce

Kwitnąca kobiecość
Delikatne tony białych kwiatów w centralnych nutach odsłaniają przepiękną kobietę o prostej urodzie. Wesoły, lekki kwiat pomarańczy miesza się z szykowną herbatą jaśminową i eterycznymi liliami wodnymi.

- Kwiat pomarańczy
- Herbata jaśminowa
- Lilia wodna

Zmysłowa drzewna budowa
Intensywne drzewne tony sprawiają, że Trussardi Donna jest niesłychanie seksownym zapachem. Kombinacja zmysłowego białego patchouli, intensywnego drewna cedrowego i kremowego drzewa sandałowego tworzą zaskakujący warstwowy efekt. Ciepła, złota wanilia jest uwodzicielskim dodatkiem.

- Biały paczuli
- Drewno cedrowe
- Drzewo sandałowe
- Wanilia


Rodzina Zapachów: kwiatowy orientalny
Nos: Nathalie Lorson


Trussardi Uomo - dla Niego

Męska butelka

Wyrafinowany projekt butelki odzwierciedla niedocenioną elegancję i wyszukany powab Trussardi.
Butelka jest czarna: intensywny, męski kolor. Pociągłe linie przywołują na myśl butelki damskich perfum.
Delikatna złota obwódka łączy się ze złotą nakrętką z wygrawerowanym emblematem Trussardi.
Nazwa perfum, także w złocie, dekoruje przód flakonu.


Męskie opakowanie

Nowy męski zapach ma godne podziwu opakowanie w mocnym, klasycznym stylu.
Pudełko pokrywa wzór krokodylej, matowo czarnej  skóry, co sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowe i wyrafinowane. Logo Trussardi i nazwa Uomo na froncie pudełka są eleganckimi znakami luksusu.


Trussardi Uomo

Zmysłowa broń w walce uwodzenia, te dwa charakterystyczne zapachy nęcą i zdobywają w wielkim stylu.
Niczym pachnąca uwertura, unikają klasycznej konstrukcji i przyjmują śmiałe nowoczesne nuty.
Mówią prostym, uniwersalnym językiem przyciągania, miłości i pożądania.
Jest między mini drogocenne uniwersalne przesłanie: miłość mężczyzny i kobiety.
Dwa zapachy, pełne wspomnień dzielonych w ich wyjątkowym świecie.


Zapach

Nowy zapach Trussardi Uomo wyraża wyszukaną elegancję. Mocne nuty przewodnie to mieszanka włoskiej cytryny i bergamotki połączone z galbanum prowadzące do serca z fiołka i geranium.
Szałwia dodaje odrobiny wyrafinowania wzmocnionej  luksusową skórą i uderzającym do głowy patchoulą. Te rewelacyjne akordy dodają zapachowi osobowości i ciepła.
Surowce najwyższej jakości (naturalne składniki Orpur®) tworzą uczucie komfortu. Zapach ten jest tak niezwykły jak Trussardi.
Męski, nowoczesny przeznaczony do noszenia w wielkim stylu, Trussardi Uomo jest kwintesencją uprzejmej męskości.

Świeża włoska elegancja
- Włoska cytryna
- Bergamota
- Galban
- Gałka muszkatołowa

Wyrafinowana męskość
- Szałwia
- Geranium
- Fiołek

Siła i zmysłowość
- Paczuli
- Akordy mchu
- Akordy skóryAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-03-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto