Twilly d'Hermès - apaszka i zapach Twilly to idealny duet dla młodych kobiet

<
Gallery image
>
Twilly d'Hermès 1
<
Twilly d'Hermès 1Twilly d'Hermès 2Twilly d'Hermès 3Twilly d'Hermès 4Twilly d'Hermès 5Twilly d'Hermès 6
 
>
 
 

Pragnienia którymi żyją, ideały, które je uskrzydlają, historie, które sprawiają, że ich serca biją gwałtowniej... o czym marzą młode kobiety? Wolne, śmiałe, zawsze online, przekorne i impulsywne, nie zważają na oczekiwania, płyną pod prąd, narzucają swój własny rytm, tworzą zupełnie nowe tempo. Ich spojrzenia są zawsze lekko unikające, czarująco z ukosa, przesycone życzliwą ironią… Ich drogi, choćby peryferyjne i poboczne, stopniowo stają się codziennością, z każdym dniem rozpoczynane od nowa, wypełnione radością, dobrym nastrojem, przyjemnościami, którymi lubią dzielić się z innymi.


Z myślą o tych młodych kobietach, obserwując jak żyją, z uśmiechem na myśl o ich zabawie jedwabnymi apaszkami, Christine Nagel, kreatorka zapachów Hermès, stworzyła Twilly d’Hermès. W duchu wolności totalnej, ten zapach, w swym radosnym i zmyślnym flakonie, gra rozwijającą się właśnie kobiecością, eksponuje i wzmacnia więź między młodymi kobietami, a Hermès, pielęgnuje tę zażyłość. Bliskość, która odzwierciedla ich radosną impertynencję, dzieloną z Hermès, ich nieprzerwaną wesołość i kompleksową naturę, ich nieograniczoną fantazję, unikalność i wszystko to, co rozpala ich umysły – zaczynając od wolności.

Twilly d’Hermès jest tym wszystkim, tymi pragnieniami i intuicjami, splecionymi ze sobą. Twistem trzech materii: imbiru, tuberozy, drzewa sandałowego. Świeżości, tajemnicy, drzewa. Pikanterii, słonecznego światła, delikatności. Trzy materie klasyczne, tu połączone inaczej, stają się żarem, który parzy, niepokojąco przyciągające, jawnie cielesne. Zmysłowością absolutną. Eterycznym erotyzmem. Niesłabnącą delikatnością. Nieskończoną lekkością, jakby podtrzymywaną jedwabną nicią. Ten sam jedwab w formie kolorowego spaghetti, fachowo zawiązany niczym apaszka, zdobi szyję flakonu Twilly d’Hermès, niczym żartobliwy, finalny akcent.

Jedwabna Twilly, w głębi kieszeni, na nadgarstku, pod koniuszkami palców i w zagłębieniu dłoni, staje się niezastąpionym talizmanem, wirującym symbolem nowego zapachu, jego dozy szaleństwa i kreatywności, którymi nasyca skórę, ciało, umysł…

Radosna transpozycja, zabawny twist, wszystko na odwrót i wspak, Twilly d’Hermès tańczy w wibrującym i pełnym pasji rytmie młodości.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 269 PLN
Woda perfumowana 50 ml / 395 PLN
Woda perfumowana 85 ml / 559 PLN


Zdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto