Valentino Born In Roma Green Stravaganza - podróż po bogatych ogrodach Rzymu

<
Gallery image
>
Valentino Born In Roma Green Stravaganza 1
<
Valentino Born In Roma Green Stravaganza 1Valentino Born In Roma Green Stravaganza 2Valentino Born In Roma Green Stravaganza 3Valentino Born In Roma Green Stravaganza 4Valentino Born In Roma Green Stravaganza 5Valentino Born In Roma Green Stravaganza 6Valentino Born In Roma Green Stravaganza 7Valentino Born In Roma Green Stravaganza 8Valentino Born In Roma Green Stravaganza 9
 
>
 
 

Wieczne miasto stało się inspiracją do stworzenia perfum, które odzwierciedlają wyjątkowy charakter Rzymu, zderzając takie cechy, jak nowoczesność i klasyka. Valentino Born in Roma Green Stravaganza to dwa zapachy: dla niego i dla niej, które zachęcają do odkrycia siebie na nowo, pozwalają wyróżnić się w tłumie i celebrować wolność, jednocześnie pozwalając na pozostanie w zgodzie ze sobą. To perfumy pełne pasji do życia, ekstrawagancji i nieoczywistości.


Zapachy zamknięte zostały w charakterystycznych dla rodziny perfum Valentino flakonach z tłoczeniem nawiązującym do rzymskiej architektuty, a jednocześnie będących hołdem dla Valentino Rockstud, czyli modeli butów wysadzanych ćwiekami.


Zapachy Valentino Born In Roma Green Stravaganza zabierają w podróż po bogatych ogrodach Rzymu


Valentino Born in Roma Green Stravaganza Donna - woda perfumowana dla kobiet

Zapach kwiatów, ambry i drewna otwiera drzwi do świata ekstrawagancji.

Przyciągający zapach inspirowany obfitością i świeżością ogrodów rzymskich z akordem zmysłowej herbaty Lapsang Souchong w połączeniu z absolutem jaśminu oraz wyciągiem z wanilii.

Przez Born in Roma Green Stravaganza Valentino zaprasza do odkrycia Rzymu o godzinie, o której słońce wstaje i zaczyna świecić nad Wiecznym Miastem. Zapach zabiera w śmiałą podróż do świeżych ogrodów rzymskich, w których poczujesz wolność życia i wyrażania niepowtarzalnej osobowości.

Perfumy Valentino Born in Roma Green Stravaganza urzekają kwiatowo-ambrową kompozycją. Głowę zapachu stanowi nieoczywista, dymna herbata Lapsang Souchong, która jest wyrazista i nadaje zapachowi elegancji i wyrafinowania. W sercu perfum znajdziemy absolut jaśminu, który określić możemy jako bogaty i słodki. To on pozwala poczuć się jak podczas spaceru włoskimi, miejskimi ogrodami. Stanowi on też o nowoczesności zapachu. Bazą dla perfum jest natomiast słodka i kremowa wanilia, dzięki której kompozycję określa się jako nikezwykle ekstrawagancką. To właśnie te nuty sprawiają, że perfumy są odpowiednie zarówno na dzień, jak i na wieczór. Nowy zapach od Valentino pozwala na wyrażanie siebie w wyjątkowy sposób, jest inspirowany wolnością. To propozycja stworzona dla kobiet, które chcą się wyróżnić.


Główne nuty

Nuty głowy: wędzona herbata, akord herbaty Lapsang Souchong
Nuty serca: absolut jaśminu
Nuty bazy: wyciąg z wanilii


Flakon

Flakon oddaje hołd legendarnemu Rockstud Valentino. Śmiały design inspirowany architekturą romańską jest wizytówką Domu Mody Valentino. W tej wersji kultowa buteleczka Born in Roma przybiera odważny i ekstrawagancki kolor zielony.

Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 425 zł
Woda perfumowana 50 ml / 575 zł
Woda perfumowana 100 ml / 765 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl


Valentino Born In Roma Green Stravaganza Uomo - woda toaletowa dla mężczyzn

Paprociowy zapach fougère z ambrą otwiera drzwi do świata ekstrawagancji.

Zapach inspirowany obfitością i świeżością ogrodów rzymskich przyciąga bergamotką z akordami kawy, które dodają energii w czystej postaci.

Przez Born in Roma Green Stravaganza Valentino zaprasza do odkrycia Rzymu o godzinie, o której słońce wstaje i zaczyna świecić nad Wiecznym Miastem. Zapach zabiera w śmiałą podróż do świeżych ogrodów rzymskich, w których poczujesz wolność życia i wyrażania niepowtarzalnej osobowości.

Valentino Born In Roma Green Stravaganza w wersji dla mężczyzn jest kompozycją typu fougère, którą określić można jako ziemistą i mokrą. Łączy ona również ambrowe nuty, nadające zapachowi elegancji i wyrafinowania. W głowie perfum znajdziemy orzeźwiającą kalabryjską bergamotkę, która pobudza do działania. Sercem zapachu jest aromatyczna kawa, podkreślająca indywidualność i dodająca pewności siebie. W bazie perfum Valentino znajdziemy natomiast wetywerię z Haiti. Perfumy pozwalają na przeniesienie się myślami do letniego poranka, który spędzamy we włoskich ogrodach, Zapach ma przynosić uczucie spokoju, który pozwala na skoncentrowanie się na sobie i doznanie uczucia wolności.


Główne nuty

Nuta głowy: bergamotka z Kalabrii, anyż
Nuty serca: bogaty i ciemny aromat akordu kawy, lawenda
Nuty bazy: drewno wetywerii z Haiti


Flakon

Flakon oddaje hołd legendarnemu Rockstud Valentino. Śmiały design inspirowany architekturą romańską jest wizytówką Domu Mody Valentino. W tej wersji kultowa buteleczka Born in Roma przybiera odważny i ekstrawagancki kolor zielony.

Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 475 zł
Woda toaletowa 100 ml / 595 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz Sephora i na www.sephora.pl


Born In Roma Green Stravaganza są uzupełnieniem rodziny zapachów Born in Roma, do których obecnie należą również:

• Valentino Born In Roma Donna/Uomo
• Valentino Born In Roma Donna/Uomo Intense
• Valentino Born In Roma Yellow Dream
• Valentino Born In Roma Coral FantasyAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 19-03-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES