Walentynkowy duet Jimmy Choo: Fever dla Niej i Urban Hero dla Niego

<
Gallery image
>
Walentynkowy duet Jimmy Choo 1
<
Walentynkowy duet Jimmy Choo 1Walentynkowy duet Jimmy Choo 2Walentynkowy duet Jimmy Choo 3Walentynkowy duet Jimmy Choo 4
 
>
 
 

Jimmy Choo Fever to uzależniający zapach, który odkrywa nowy aspekt kobiety Jimmy'ego Choo - ekstrawertyczny z natury, zabawny i radosny. Urban Hero to nowy męski zapach. Ta aromatyczna, drzewno-korzenna woda perfumowana została zainspirowana pełnym kontrastów miejskim życiem. Łączy w sobie miejską elegancję ze zwierzęcą nutą.


Jimmy Choo Fever - dla Niej

Jimmy Choo Fever to uzależniający zapach, który odkrywa nowy aspekt kobiety Jimmy'ego Choo - ekstrawertyczny z natury, zabawny i radosny. Bawiąc się kontrastami w hipnotyczny sposób, oscylując między kwiatowym zapachem a zapachem dla smakoszy.

Jimmy Choo Fever to uzależniający zapach, który towarzyszy Ci do końca nocy, trwale wyznaczając ścieżkę, którą powinnaś podążać.

Nuty głowy: grejpfrut, liczi, śliwka
Nuty serca: heliotrop
Nuty bazy: benzoes, fasolka tonka, drzewo sandałowe

Ceny:

Woda perfumowana 40 ml / 255 zł
Woda perfumowana 60 ml / 365 zł
Woda perfumowana 100 ml / 499 zł

Zapach dla kobiet Fever marki Jimmy Choo jest dostępny wyłącznie w Sephora i na www.sephora.pl


Jimmy Choo Urban Hero - dla Niego

Urban Hero to nowy męski zapach od Jimmy Choo. Ta aromatyczna, drzewno-korzenna woda perfumowana została zainspirowana pełnym kontrastów miejskim życiem. Łączy w sobie miejską elegancję ze zwierzęcą nutą. Stworzony został w hołdzie Jimmiemu Choo - mężczyźnie tajemniczemu i pewnemu siebie. Kompozycję otwierają świeże nuty kawioru limonkowego.


Jimmy Choo przedstawia Urban Hero - nowy zapach dla mężczyzn - stworzony w hołdzie Jimmiemu Choo - mężczyźnie tajemniczemu i pewnemu siebie.


Nowa aromatyczna, drzewna woda perfumowana dla mężczyzn powstała z inspiracji miejskim stylem życia. Kompozycję otwierają świeże nuty kawioru limonkowego o wibrujących niuansach, które łączą się z ciepłymi akcentami czarnego pieprzu. W sercu zapachu zmysłowość palisandru i wyrafinowanie wetiwerii nawiązują do artystycznej wrażliwości samego Jimmiego Choo. Zapach zamyka miejska elegancja wyrażona w nutach ambry o skórzanych niuansach, które dodają kompozycji buntowniczego charakteru.


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 199 zł
Woda perfumowana 50 ml / 299 zł
Woda perfumowana 100 ml / 429 zł


Nowy zapach dla mężczyzn Urban Hero marki Jimmy Choo jest dostępny wyłącznie w Sephora i na www.sephora.plZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności