Walentynkowy duet Joop: dla niej Joop Wow! for Women i dla niego Joop Wow! for Men

<
Gallery image
>
Walentynkowy duet Joop 1
<
Walentynkowy duet Joop 1Walentynkowy duet Joop 2Walentynkowy duet Joop 3Walentynkowy duet Joop 4
 
>
 
 

Uaktywniając w niej nieodpartą naturę femme fatale, Wow! For Women tworzy tę szczególną magię, która wyzwala w niej pasję i uzewnętrznia jej wyrafinowany temperament. Kobieta Wow! uosabia prawdziwą kobiecość. Uwodzicielska, hipnotyczna i łatwo rozpoznawalna - pozostawia po sobie niezapomnianą i uwodzicielską aurę zauroczenia. Męska woda toaletowa Wow! łączy w sobie tajemnicę lasu, energię owoców i kwiatów oraz ciepło drzewa sandałowego i mocny charakter nut korzennych. Zapach zaliczany jest z jednej strony do perfum orientalnych, z drugiej zaś do tzw. rodziny zapachów fougère. Oznacza to, że woda łączy w sobie nuty słodkawe, lawendowe, z nutami wilgotnego mchu dębowego, bobu tonka i aromatem świeżo skoszonej trawy.


Joop Wow! for Women

Kobieta Wow! jest nowoczesna i panuje nad własnym przeznaczeniem. Wybrany przez nią zapach staje się jej atrybutem, który ukazuje jej kobiecą moc. Kobieta Wow! posiada autentyczną i wyemancypowaną pewność siebie, które idzie w parze z poczuciem niezależności - w swoich decyzjach nie kieruje się oczekiwaniami innych ludzi.

Uaktywniając w niej nieodpartą naturę femme fatale, Wow! For Women tworzy tę szczególną magię, która wyzwala w niej pasję i uzewnętrznia jej wyrafinowany temperament. Kobieta Wow! uosabia prawdziwą kobiecość. Uwodzicielska, hipnotyczna i łatwo rozpoznawalna - pozostawia po sobie niezapomnianą i uwodzicielską aurę zauroczenia.

Nuty głowy: dzika malina, esencja różana
Nuty serca: czerwona róża, piwonia
Nuty głębi: białe piżmo

Ceny:
Woda toaletowa 40 ml / 195 zł
Woda toaletowa 60 ml / 275 zł
Woda toaletowa 100 ml / 385 zł

Zapach dostępny jest w drogeriach Hebe.


Joop Wow! for Men

Ta męska woda toaletowa łączy w sobie tajemnicę lasu, energię owoców i kwiatów oraz ciepło drzewa sandałowego i mocny charakter nut korzennych. Chcesz poczuć na sobie świeży, rześki, a jednocześnie silny, męski aromat? Postaw na Wow!.

Ta szałowa kompozycja zapachowa powstała w 2017 roku, a jej twórcą jest Christophe Raynaud, który swój zmysł węchu i zdolność do łączenia nut zapachowych rozwijał m.in. w słynnej, francuskiej szkole ISIPCA. Być może dlatego woda toaletowa Wow! marki Joop! jest tak skrupulatnie skomponowana i dopracowana.

Zapach zaliczany jest z jednej strony do perfum orientalnych, z drugiej zaś do tzw. rodziny zapachów fougère (z francuskiego – paproć). Oznacza to, że woda łączy w sobie nuty słodkawe, lawendowe, z nutami wilgotnego mchu dębowego, bobu tonka oraz aromatem świeżo skoszonej trawy. Kompozycja wody toaletowej Wow! została wzbogacona o orzeźwiające aromaty bergamotki, kardamonu czy liści fiołka, a także głębokie nuty jodły balsamicznej, geranium, wetywerii i drzewa kaszmirowego.

Pokaż światu, jak silnym, odważnym i pełnym pasji mężczyzną jesteś. Wypróbuj wodę toaletową Wow! Joop! dla mężczyzn.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Cena:
Woda toaletowa 60 ml / 199,99 zł

Zapach dostępny jest w drogeriach Hebe.Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności