Zadig & Voltaire: This is Love for Her i This is Love for Him - historia miłości

<
Gallery image
>
Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 1
<
Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 1Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 2Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 3Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 4Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 5Z&V This is Love for Her i This is Love for Him 6
 
>
 
 

Woda perfumowana dla kobiet marki Zadig & Voltaire. Imbir, zmysłowe nuty fiołka i wanilii oraz akordy ciepłego i zmysłowego drzewa sandałowego. Męska woda toaletowa Zadig & Voltaire to bergamotka, eksplozja kwiatu pomarańczy, wciągające nuty ciepłego i zmysłowego drzewa sandałowego. To zapachy, które podkręcą temperaturę!


Zadig & Voltaire to historia miłości od pierwszego wejrzenia i para pełnych miłości kochanków, znajdujących się w Paryżu, który znają na pamięć. Dotyk, pieszczota, a następnie kolejny pocałunek w drzwiach. Czułość i ciepło, które zamieniają się w palące pożądanie, gdy ich usta spotykają się. Kochają się, uwielbiają się, oddają się sobie nawzajem. Opowieść o gorączkowej miłości, która budzi zmysły. Płonąca miłość, elektryczna, nieokrzesana i niezniszczalna.


This is Love for Her - dla Niej

Woda perfumowana dla kobiet marki Zadig & Voltaire. Imbir, zmysłowe nuty fiołka i wanilii oraz akordy ciepłego i zmysłowego drzewa sandałowego.

Kobieta wolna, spontaniczna i odważna. Jej oszałamiająca zmysłowość wywołuje miłość od pierwszego wejrzenia. Nie boi się zakochać; poświęca się temu z pasją. Pyszny, kwiatowy zapach. Imbir pieści skórę i wyzwala gorączkową miłość. Nuty fiołka i wanilii uderzają i ujawniają pełną głębię ich zmysłowości. Nuty bazy: ciepłe i zmysłowe drzewo sandałowe otulają ciało. Zapach, który uwodzi kobietę, która go nosi, i mężczyznę, który na nią przypadkowo wpadnie.

Nuta głowy: imbir
Nuta serca: fiołek
Nuta bazy: drzewo sandałowe


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 235 zł
Woda perfumowana 50 ml / 325 zł
Woda perfumowana 100 ml / 415 zł

Zapach dostępny wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


This is Love for Him - dla Niego

Woda toaletowa dla mężczyzn Zadig & Voltaire. Bergamotka, eksplozja kwiatu pomarańczy, wciągające nuty ciepłego i zmysłowego drzewa sandałowego. Zapach, który podkręca temperaturę!

This is Love! Pour Lui Jego pewność siebie i zmysłowość uwodzą od pierwszego wejrzenia. Przyciąga magnetycznie i kocha namiętnie. Seksowny dżentelmen o ognistym temperamencie. Drzewny, aromatyczny zapach. W nutach głowy bergamotka, która stapia się ze skórą. Nuty serca i baza - kwiat pomarańczy oraz drzewo sandałowe pobudzają zmysły. Zmysłowy i uzależniający zapach, mocno męski.

Nuta głowy: bergamotka
Nuta serca: kwiat pomarańczy
Nuta bazy: drzewo sandałowe


Ceny:
Woda perfumowana 30 ml / 199 zł
Woda perfumowana 50 ml / 249 zł
Woda perfumowana 100 ml / 339 zł

Zapach dostępny wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 14-12-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności