Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything - nowa, damska woda perfumowana

<
Gallery image
>
Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 1
<
Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 1Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 2Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 3Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 4Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 5Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 6Zadig&Voltaire Girls Can Say Anything 7
 
>
 
 

Nowoczesny. Magnetyczny. Mistrzowski. Perfumy z prawdziwą osobowością! Po raz kolejny Quentin Bisch gra śmiało, prezentując nowy fougère z kwiatowymi tonami i delikatnymi, migdałowymi akcentami. Zapach otwierają fasetki geranium, mchu dębowego i tonki. Serce kwiatowe, intensywne i gładkie. Aldehydowa bryza przyniosi migoczące akordy róż.


Moje życie jest dziełem sztuki.
Brak chłopaka, brak problemów!
Uwielbiam malować... po ścianach! Jestem miłością swojego życia.
Mój trening? Przesuwam w lewo!
Z dorosłością poradzę sobie jutro. Pocałuj mnie. Teraz.
Nie zależy mi!
Moje perfumy, twoja obsesja.


Luty 2017. W samym środku nowojorskiego Fashion Week-u, podczas jesienno-zimowego pokazu Zadig&Voltaire, pewien slogan powtarza się na wybiegu. Girls Can Do Anything! Dziewczyny mogą wszystko! Radykalny - od niechcenia. Beztroski feminizm. Mocne stwierdzenie. Deklaracja stylu i niezależności, która uosabia wizję domu mody: silną i nowoczesną kobietę, mocno zakotwiczoną we współczesnym świecie, o wolnym umyśle i w miękkiej, skórzanej kurtce. Ta kobieta ma odwagę. Dokądkolwiek podąża.  Kiedykolwiek.

Girls Can Do Anything, mantra, którą nosisz na skórze: radosna, kobieca fougère, mieszanka wyzywających, unikalnych rodzin zapachowych.

#Girlscan... nowa rewolucja.

Wolność działania. Wolność wypowiedzi. Wyraźny znak czasów. Obecnie ludzie mogą wyrażać to, co myślą. Smakuje to świetnie, z wyjątkiem złośliwych uwag. Podczas gdy kobieta Zadig'a robi to, na co ma ochotę, kobieta Voltaire'a wypowiada wszystko, co przychodzi jej na myśl. Bez ograniczeń. Bez cenzury. Bez zahamowań.  


Girls Can Say Anything!

Odważ się. Prowokuj. Inspiruj. Angażuj się.
Powiedz wszystko. Lub nie mów nic. Wykrzycz z dachu to, co inni ludzie odważą się tylko wyszeptać. Wyraź swoje najskrytsze "ja". Swoją najbardziej spontaniczną i świetlistą kobiecość. Reprezentuj pozytywne nastawienie. Girls Can Say Anything to perfumy, które zachęcają do wolności słowa i emancypacji. Zapach bawi się konwencją i przeplata tradycyjnie męski i damski styl, zacierając granice. Tren zapachowy dodaje pewności siebie, odwracając ustalony porządek ciętym językiem, i sprawiając, że lekkość jest cechą stylu.


Prawda i wyzwanie!

Nowoczesny. Magnetyczny. Mistrzowski. Perfumy z prawdziwą osobowością! Po raz kolejny Quentin Bisch gra śmiało, prezentując nowy fougère z kwiatowymi tonami i delikatnymi, migdałowymi akcentami. Prosto z mostu i bez owijania w bawełnę: wolny i wieloaspektowy, kwiatowy i drzewny, miękki i świetlisty. Ta kultowa kompozycja neo-fougère #Girlscan odzwierciedla tę samą sygnaturę: minimalistyczne, lawendowe otwarcie ustępujące fasetkom geranium, mchu dębowego i tonki. Serce kiatowe, intensywne i gładkie. Aldehydowa bryza przyniosi migoczące akordy róż.

Smagnięcia zuchwałej i imponującej siły, która jest totalnie ujmująca, otulona pudrowym luksusem irysa i delikatnością piwonii. Z odrobiną wanilii w mlecznej kąpieli bazowych nut drzewa sandałowego. Ogólne wrażenie jest niezaprzeczalnie oryginalne. Uzależniająca, wibrująca kompozycja, która emanuje potężną zmysłowością.


Niech spijają słowa z twoich ust

Ta koncentracja energii objawia się w postaci ikonicznego flakonu, zainspirowanego butelkami wody rozdawanymi podczas pokazów mody, o krystalicznych liniach. Jak talizman z ciężkiego szkła, trzymany w dłoni, wciąż ma tę samą podstawę, te znane już krawędzie i metaliczny korek, przypominający akcesoria samochodowe w stylu vitage. Co się zmieniło? Pełen pasji i radości kolor koralowej zawartości flakonu. Nazwa - tatuaż na przypominającej skórę etykiecie jest prawie taka sama. Z jednym wyjątkiem. Została dostosowana: napisane oddzielnymi literami, słowo "Say" obecnie zakrywa kultowe słowo "Do", podkreślając głośny, wyraźny głos.  


Squad Goals

#Girlboss zawsze ma swoją grupkę dziewczyn. Tak jak twarz rewolucji #Girlscan, supermodelka Agnes Akerlund jest idealnym uosobieniem nowej historii. Na krótko odkłada deskorolkę na czas kampanii. Trzyma megafon i na pewno ma coś do powiedzenia.

"Z perfumami Girls Can Say Anything chcę przypomnieć kobietom, że mają prawo do głosu i mówienia każdego dnia, tego co mają na myśli, i to jest prawdziwa esencja mojego nowego zapachu. Możemy robić to, na co mamy ochotę, a teraz chcę ogłosić głośno i wyraźnie, że również możemy mówić co chcemy. Udzielmy kobietom głosu, dodajmy odwagi, by mówiły bez jakichkolwiek ograniczeń i limitów. To prawdziwa moc kobiet." - Cecilia Bonstrom – dyrektor artystyczny Zadig&Voltaire


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 235 zł
Woda perfumowana 50 ml / 345 zł
Woda perfumowana 90 ml / 445 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plZdjęcia kompozycyjne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności