ageLOC® TRME Body Balance System - spersonalizowane podejście do osiągnięcia równowagi organizmu i kontroli masy ciała

<
Gallery image
>
ageLOC® TRME Body Balance System 1
<
ageLOC® TRME Body Balance System 1ageLOC® TRME Body Balance System 2ageLOC® TRME Body Balance System 3ageLOC® TRME Body Balance System 4ageLOC® TRME Body Balance System 5
 
>
 
 

Misją Nu Skin jest zmiana stylu życia kobiet i mężczyzn, poprawa ich samopoczucia i osiągnięcie pożądanej wagi, a nowa gama ageLOC® TRME Body Balance przenosi tę misję na wyższy poziom.


Detoksykacja, równowaga organizmu, kontrola wagi - misją Nu Skin jest zmiana stylu życia kobiet i mężczyzn, poprawa ich samopoczucia oraz osiągnięcie pożądanej wagi, a nowa gama ageLOC® TRME Body Balance przenosi tę misję na wyższy poziom. Nowa seria produktów została opracowana z myślą o zapewnieniu równowagi między zdrowymi nawykami, stylem życia i dobrym samopoczuciem.


Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie to dla wielu z nas priorytet. Na utrzymanie równowagi organizmu składa się kilka istotnych czynników, jak regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie, odpowiednio dobrana suplementacja. W dzisiejszym dynamicznym trybie życia szukamy wygodnych i holistycznych rozwiązań, które korzystnie wpływają na kondycję naszego organizmu, wspierają go, a jednocześnie pomagają osiągnąć nasze cele, jak np. utrata masy ciała lub jej kontrola. Właśnie z myślą o tym naukowcy z firmy Pharmanex, będącej częścią grupy Nu Skin, opracowali ageLOC® TRME Body Balance System, który umożliwia spersonalizowaną suplementację w zależności od potrzeb.


ageLOC® TRME System – sposób na uzyskanie równowagi organizmu

Linia ageLOC® TRME składa się z pięciu produktów, z których każdy skupia się na innych korzyściach wspierających równowagę organizmu.
Suplement diety TRME INNERNu wspomaga trawienie i usuwanie toksyn. Zawarty w kapsułkach wyciąg z kłącza imbiru wpływa na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a wyciąg z liści karczocha wspiera procesy związane z detoksykacją organizmu.

Nad apetytem pomoże zapanować TRME MyEDGE. Zawarty w nim proszek karobowy ogranicza uczucie łaknienia i zwiększa uczucie sytości. Suplement zawiera również ekstrakt z liści morwy białej, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz chrom, który wspomaga metabolizm makroskładników odżywczych.
TRME MyGOAL przyczynia się do utraty masy ciała. Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, m.in. glukomannan, które przyczyniają się do utraty masy ciała, a także kompleks witamin (C, B6 i B12), który dostarcza organizmowi kluczowe mikroskładniki. Suplement diety w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem, pomoże osiągnąć założone cele dotyczące wagi.

By osiągnąć równowagę organizmu, należy wesprzeć pracę kluczowych narządów. Wątroba jest największym gruczołem i odgrywa ważną rolę w procesach przemiany materii, w tym w metabolizmie tłuszczów. Suplement diety TRME RealMe powstał właśnie z myślą o wsparciu jej funkcjonowania. Zawiera ostryż długi, który zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i ułatwia jego rozkład przez wątrobę.

Batoniki TRME M-Bars to wygodny sposób na to, aby cieszyć się kompletnym i smacznym produktem zastępującym posiłek. Batony wspomagają utrzymanie już osiągniętej wagi lub utratę masy ciała. Jako produkt zastępujący posiłek jeden baton dostarcza co najmniej 30% referencyjnych wartości spożycia witamin i minerałów, a ponadto zawiera węglowodany, białka i tłuszcze.

ageLOC® TRME Weight Management Kit to zestaw składający się ze wszystkich wymienionych powyżej produktów, które mają różne działanie wspierające równowagę organizmu i kontrolę wagi. Dodanie wszystkich produktów TRME do codziennej diety pozwoli cieszyć się korzyściami płynącymi z każdego równocześnie.


Ceny produktów:

TRME Weight Management Kit - 1500,01 zł
TRME INNERNu - 187,00 zł / 60 kapsułek
TRME MyEDGE - 389,01 zł / 20 saszetek
TRME MyGOAL - 425,00 zł / 90 saszetek
TRME RealMe - 499,00 zł / 60 kapsułek
TRME M-BARS - 262,00 zł / 10 batonów

Więcej informacji o produktach TRME znajdziesz na www.nuskin.com


Materiał PRAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES