Avon Liiv - piękny wygląd i dobre samopoczucie zawsze w parze

<
Gallery image
>
Avon Liiv 1
<
Avon Liiv 1Avon Liiv 2Avon Liiv 3Avon Liiv 4Avon Liiv 5Avon Liiv 6Avon Liiv 7Avon Liiv 8Avon Liiv 9Avon Liiv 10
 
>
 
 

Każdy z etapów naszego życia jest unikalny i takie też są nasze potrzeby żywieniowe - zmieniają się wraz z biegiem lat. Avon w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie kobiet, wprowadził nową linię koktajli i suplementów diety Avon Liiv. Niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzisz, uzupełnią braki w Twoim organizmie oraz wprowadzą harmonię do Twojej zabieganej codzienności.


Avon wprowadza nową kategorię produktów - linię Liiv

Prawidłowe odżywianie ma wpływ na zdrowie, a zdrowie jest fundamentem piękna - o tym wie Avon, który od lat stawia kobiety na pierwszym miejscu. Zbilansowana dieta oraz wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych może poprawić nasze samopoczucie, a co za tym idzie - nasz wygląd.

"Dbanie o siebie powinno zaczynać się od zadbania o zdrowie i dobre samopoczucie, piękny wygląd idzie z nimi w parze. Produkty z linii Avon Liiv dostarczają kobietom witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Liiv kładzie nacisk na składniki, których często w diecie jest zbyt mało m.in. wapń, witamina D czy cynk. Uzupełniając ich braki dbamy o to by kobiety mogły poczuć się zdrowe i pełne energii, niezależnie od wieku i prowadzonego stylu życia. Starannie dobrane składniki tworzą kompozycje dostosowaną do kobiecych potrzeb" - mówi mgr Ewa Kurowska, dietetyk kliniczny współpracujący z Avon Cosmetic Polska.


Poznaj cztery wyjątkowe produkty Avon Liiv:

Zastąp jeden z posiłków koktajlem Liiv w proszku, który stanowi kompletny zamiennik śniadania, obiadu lub kolacji. Zawarte w nim owoce baobabu, beta-karoten, wysokiej jakości białko i błonnik będą idealnym uzupełnieniem Twojej codziennej, zbilansowanej diety.

Cena od: 59 zł


Odpręż się dzięki relaksacyjnemu suplementowi diety Liiv w tabletkach. Mieszkanka naturalnych ziół, roślin oraz magnezu kojąco wpłynie na Twoje samopoczucie, abyś mogła cieszyć się zdrowym i głebokim snem. Suplementy są w 100% produktem wegańskim.

Cena od: 70 zł


Zadbaj także o swój wygląd z suplementacją kolagenową Liiv. Produkt nie tylko pomaga wygładzać zmarszczki i poprawiać elastyczność skóry, ale także wzmacnia paznokcie. U 60% kobiet zauważono znaczący wzrost zawartości kolagenu w skórze.

Cena od: 70 zł


Wypróbuj smaczną alternatywę dla wysokokalorycznych płynów. Koncentrat Liiv z aloesem, zieloną herbatą i imbirem sprawi, że picie 2 litrów płynów dziennie stanie się o wiele przyjemniejsze. Rozcieńcz napój z wodą i delektuj się pysznym smakiem!

Cena od: 75 zł

Produkty z linii Liiv będą dostępne za pośrednictwem ambasadorki Liiv Avon wraz z katalogiem C10.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności