Biała Perła - pasta do zębów dla kobiet w ciąży

<
Gallery image
>
Biała Perła 1
<
Biała Perła 1Biała Perła 2
 
>
 
 

Nie od dziś wiadomo, że kobiety w ciąży oraz karmiące piersią borykają się ze zwiększonym ryzykiem powstawania próchnicy i chorób dziąseł. Wyzwania te mogą mieć wpływ na ogólne zdrowie mamy i dziecka, dlatego tak ważna jest szczególna dbałość o higienę jamy ustnej i… unikanie zabiegów wybielających. Czy to oznacza, że przyszłe mamy muszą rezygnować z białego uśmiechu? Niekoniecznie! Rozwiązaniem są specjalistyczne pasty do zębów, których receptury, oparte na naturalnych składnikach, zapewniają bezpieczny efekt wybielania.


Przyszła mamo, nie musisz rezygnować ze zdrowego i białego uśmiechu!

Okazuje się, że drugim problemem kobiet w ciąży, zaraz po porannych nudnościach, są wrażliwe dziąsła. Mają na to wpływ hormony oraz nierzadko zmiana diety. Ta dokuczliwa przypadłość sprawia, że samo mycie zębów staje się problematyczne. Tymczasem troska o zdrowe zęby w tym szczególnym okresie powinna stanowić priorytet, gdyż stany zapalne mogą zwiększać nawet ryzyko przedwczesnego porodu. Ze względu na możliwość osłabienia szkliwa i dziąseł, nie zaleca się też w tym czasie profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym lub w domu za pomocą zestawów wybielających.

By nie doprowadzić do poważniejszych powikłań warto zadbać o miękką szczoteczkę do zębów, która nie powoduje dodatkowych podrażnień oraz specjalistyczną pastę do zębów. Nieocenione będą naturalne receptury - w pełni bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł, a także dla zdrowego rozwoju dziecka. Eksperci polsko-słowackiej marki Biała Perła zadbali o to, aby najnowsza, pasta przeznaczona dla kobiet w ciąży i karmiących zapewniała nie tylko kompleksową pielęgnację przy naturalnym i bezpiecznym składzie, ale także posiadała właściwości wybielające. Dzięki temu przyszłe i młode mamy nie muszą już rezygnować z wymarzonego, białego uśmiechu.

Co sprawia, że pasta dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Biała Perła zyskała swoje wyjątkowe właściwości? Na etykiecie znajdziemy bezpieczne składniki aktywne. BIO olej kokosowy z pierwszego tłoczenia chroni zęby przed demineralizacją, fluorek i naturalny wapń chronią przed powstawaniem ubytków, pantenol (prowitamina B5) nawilża dziąsła, Japońska Camelia je regeneruje, różowa glinka pełni rolę naturalnego detoksykatora, a ksylitol chroni przed kwasami cukrowymi. Dodatkowym atutem jest naturalne wybielanie, które zapewnia zawarty w paście enzym (oksydaza glukozowa).

Działanie nowego produktu zostało udowodnione przeprowadzonymi badaniami. 44 kobiety w ciąży i karmiące piersią testowało nową pastę do zębów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 83% potwierdziło znaczne zmniejszenie wrażliwości zębów, 93% znaczne zmniejszenie wrażliwości zębów i krwawienia dziąseł, 88% zauważyła zmniejszone powstawanie płytki nazębnej, a aż 92% potwierdziła wyraźny efekt wybielenia zębów.

Produkt dostępny jest w oficjalnym sklepie internetowym marki na: www.bialaperla.com.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-08-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności