Eau Thermale Avène SunsiMed - medyczna ochrona przed słońcem

SunsiMed przeznaczony jest do skóry nadwrażliwej na słońce, zapewniając bardzo wysokie właściwości ochronne i tym samym zapobiegając ryzyku wystąpienia rogowacenia słonecznego, fotostarzeniu oraz nowotworom skóry (z wyjątkiem czerniaka).


Specjalistyczna formuła SunsiMed

Unikalny kompleks fotoochronny Sunsitive® Protection

• Opatentowany, fotostabilny kompleks 4 filtrów przeciwsłonecznych  zapewnia bardzo szerokie spektrum ochrony przeciw promieniowaniu UVA-UVB, gwarantując skuteczność, bezpieczeństwo i doskonałą tolerancję.
• Pre-tokoferyl o bardzo silnym działaniu antyoksydacyjnym, będący fotostabilnym prekursorem witaminy E o przedłużonym uwalnianiu. Jego działanie jest dziesięciokrotnie skuteczniejsze od witaminy E. Jego zastosowanie w produkcie wynika z faktu, iż wolne rodniki powodują stres oksydacyjny, który może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń  komórek i tkanek.
• Woda Termalna Avène o uznanych właściwościach kojących i zapobiegających podrażnieniom. Bogata w wysokiej zawartości składniki aktywne zawdzięcza swoje działanie unikalnemu i niezmiennemu składowi. Woda termalna Avène obniża reaktywność komórek wpływających na nadwrażliwość skóry.

Phisol-K: zwiększona skuteczność

Emulgator nowej generacji, który zapewnia niezwykle równomierne rozprowadzanie preparatu na powierzchni skóry pacjentów z grupy ryzyka. Jest to cząsteczka amfifilowa, która umożliwia uzyskanie bardzo cienkiej emulsji umożliwiającej równomierny rozkład filtrów słonecznych na skórze. Dzięki temu efekt „tarczy ochronnej” zostaje wzmocniony.

Wyjątkowa konsystencja zachęcająca do stosowania

Starannie opracowana konsystencja SunsiMed zapewnia uczucie przyjemności przy nakładaniu, szybko się wchłania i nie tworzy klejącej powłoki.  To zachęca użytkowników do postępowania zgodnego z zaleceniami lekarza. 93,5% badanych osób oceniło konsystencję jako przyjemną lub bardzo przyjemną **.


Aplikacja:

Precyzyjna dawka - 2 mg/cm2

Nakładać 1 dziennie (rano).
Powtarzać w przypadku przedłużonej ekspozycji na słońce.

Wyrób medyczny klasy I.
Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.
Nie nakładać na uszkodzoną skórę lub błony śluzowe.
Pierre Fabre Medical Device.


Cena: 99 PLN / 80 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 22-06-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto