Ginekologia estetyczna z profesjonalnymi preparatami firmy Fenice

Ginekologia estetyczna obecnie stała się jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi w ramach szeroko pojętej medycyny estetycznej. Wewnętrzne starzenie występuje również w obszarach przykrytych, a menopauza nagle pogarsza jego postrzeganie. Klimakterium to stan, który obecnie zdarza w środku aktywnego życia, a nie - jak to miało miejsce w przeszłości - na jego końcu. PRX-T Lady to nieinwazyjna procedura mająca na celu m. in. odmłodzenie okolic intymnych i można ją uznać za nową metodę leczenia. Rewitalizuje intymne części ciała i pomaga kobietom z dyskomfortem, który często jest trudny do wyrażenia.


WIQO PRX Lady

PRX-T Lady to gabinetowy zabieg medyczny niechirurgiczny, który łączy działanie produktów profesjonalnych i domowych.

Jest to nieablacyjna chemiczna stymulacja skóry, nieinwazyjne leczenie przebarwień i chrono-starzenia się zewnętrznych kobiecych okolic intymnych, dołów pachowych, otoczek brodawek sutkowych i okolicy perianalnej.

Jest właściwym zabiegiem np. dla osób, które mają skłonność do przebarwień i poszukują terapii małoinwazyjnej o udowodnionej skuteczności, która zapewni odmłodzenie i równomierne zabarwienie skóry.

PRX-T Lady jest wysoko ceniony przez kobiety w różnym wieku i może być stosowany przez lekarzy estetycznych i ginekologów, jako nieinwazyjne, bezpieczne i skuteczne leczenie skóry okolicy anogenitalnej, pach i otoczek brodawek sutkowych.

PRX-T Lady został opracowany w oparciu o doświadczenie oparte na ponad milionie udanych zabiegów PRX-T 33.

Zabieg polega na zewnętrznym wcieraniu profesjonalnej formuły PRX-T Lady, która nadaje jędrność, ujednolica koloryt i strukturę skóry.

PRX-T Lady nie uszkadza naskórka, daje natychmiastowe i długotrwałe efekty. Jest to zabieg bezigłowy i bezbolesny.

Kontynuacja zabiegu polega na systematycznej terapii domowej poprzez zastosowanie specjalnie opracowanego serum rozjaśniającego do okolic intymnych WIQO.

PRX-T Lady to idealny zabieg dla wszystkich pacjentek nieakceptujących zmian w postaci utraty jędrności skóry, jej wiotkości oraz przebarwiania się okolic intymnych w wyniku postępującego procesu starzenia.


Po zabiegu natychmiast nakłada się krem odbudowujący na delikatne okolice intymne WiQo, który zawiera wysokie stężenia aktywnych składników jak: suche ekstrakty z nagietka, rumianek, żel aloesowy, ksantofil, karnozyna, witamina E.

W przypadku przebarwień należy stosować pomiędzy kolejnymi zabiegami produkt do domowego użytku serum rozjaśniające do okolic intymnych WiQo

5 x 2 ml


WIQO - serum rozjaśniające do okolic intymnych

Serum stworzone do kontynuacji efektu stymulacji i rozjaśniania po zabiegu PRX Lady.

Przeznaczone do rozjaśniania przebarwionej skóry zewnętrznych delikatnych obszarów intymnych, okolicy perianalnej i otoczek sutkowych.
Do stosowania samodzielnego lub w połączeniu z profesjonalnymi zabiegami.

Zawiera wysokie stężenia aktywnych składników jak:
• Kwas ferulowy
• Kwas liponowy
• Glabrydyna
• Kwas aminoetylofosforowy
• Laktoferyna
• Niacinamid
• Kwas traneksamowy

20 ml


Protokoły zabiegowe dostępne dla profesjonalistów bezpośrednio u wyłącznego dystrybutora – firmy Fenice po wysłaniu zapytania na adres: biuro@fenice.pl

www.fenice.pl

O firmie

Fenice Sp. z o.o. od blisko 20 lat zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek najwyższej jakości i bezpiecznych preparatów do profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Naszą misją jest nie tylko sprzedaż, ale również prowadzenie profesjonalnych szkoleń z różnych dziedzin medycyny estetycznej i kosmetologii. W 2005 roku stworzyliśmy własne Centrum Szkoleniowe i na swoim koncie mamy wiele szkoleń zatwierdzonych i finansowanych przez fundusze europejskie, w których przeszkolonych zostało tysiące lekarzy. Wybrane wydarzenia z oferty skierowane są do kosmetologów z udokumentowanym ukończeniem Wyższej Szkoły na kierunku Kosmetologia.

Jesteśmy firmą, której bardzo zależy na jak najwyższym poziomie medycyny estetycznej w Polsce, więc staramy się zapraszać do współpracy najlepszych lekarzy i wykładowców nie tylko z Polski, ale z całego świata. W celu promocji prawidłowych zabiegów, które mają jako cel nie tylko piękny wygląd, ale również zdrowie pacjentów, stworzyliśmy także dedykowaną platformę Misja Medycyna Estetyczna, dzięki której możemy szerzyć wiedzę na temat technik, składników aktywnych, wskazań i przeciwwskazań oraz ewentualnych efektów ubocznych i powikłań.

Z myślą o propagowaniu autorskich technik najwybitniejszych lekarzy stworzyliśmy Akademię FAME, czyli projekt cyklu spotkań, który ma na celu praktyczne zaprezentowanie możliwości technik zabiegowych medycyny estetycznej w obliczu trudnych przypadków klinicznych. W I edycji Akademii FAME 2018 zaprezentowaliśmy praktyczne zastosowania wypełniaczy, toksyny botulinowej oraz nici. Podczas kolejnych spotkań planujemy poruszać kolejne ciekawe tematy i prezentować kolejnych wykładowców.

FAME Akademia Medycyny Estetycznej to inicjatywa Fenice i Europejskiego Centrum Szkoleniowego oraz kampanii Misja-Medycyna Estetyczna. Daje ona niepowtarzalną możliwość poznania zaawansowanych technik zabiegowych prezentowanych przez największych ekspertów medycyny estetycznej z całego świata. To interaktywne spotkania o charakterze warsztatowym. Prowadzący wspólnie z uczestnikami dokładnie analizuje pacjenta i stwarza plan zabiegowy, w którym wykorzystuje techniki łączone najbardziej bezpiecznych i popularnych małoinwazyjnych zabiegów jak peelingi, mezoterapia, igłowe i bezigłowe techniki biorewitaliazcji, wypełniacze, toksyna botulinowa, nici itp. FAME to możliwość poznania autorskich technik ekspertów oraz ich opinii na temat nowości rynkowych oraz złotych standardów. Nie można ślepo podążać za trendami estetycznej korekcji twarzy, ponieważ nie są to ubrania do zmiany co sezon – jak zwrócił uwagę ekspert I edycji Akademii prof. Andrea Alessandrini.


Nasza oferta to materiały medyczne do gabinetów lekarskich, wśród których:

- REVERSE PEEL – skuteczne rozwiązanie do niwelowania uporczywych przebarwień
- PRX-T 33 – optymalna biorewitalizacja skóry
- PRX LADY – absolutna innowacja w regeneracji skóry okolic intymnych
- BIOREGEN PLINEST, linia SKIN, NEWEST, IALEST – wszechstronne rozwiązania opierające się na technikach mezoterapii
- ALIDYA CELLULIT – skuteczna strategia antycellulitowa
- PEPTYDY BIOMIMETYCZNE GVO – zabiegi skutecznej biorewitalizacji bez igieł
- BIO-EXPANDER, IDEA, IDEA LIPS, SUPER IDEA –wypełniacze oraz preparaty do budowania objętości
- YELLOW PEEL, MANDEL PEEL, KWAS PIROGRONOWY, TCA, KWAS GLIKOLOWY – peelingi chemiczne na wszelkie niedoskonałości skóry
- AQUALYX –intralipoterapia
- W naszej ofercie znajdują się również lasery (chirurgia naczyniowa, dermatologia, med. estetyczna), szeroki wybór igieł, preparaty do znieczuleń i probówki
- Do każdego zabiegu oferujemy starannie dobrane produkty do kuracji domowej

www.fenice.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-11-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności