Hair2go i Kwiat Kobiecości razem dla kobiet w profilaktyce raka szyjki macicy

<
Gallery image
>
Hair2go i Kwiat Kobiecości razem dla kobiet 1
<
Hair2go i Kwiat Kobiecości razem dla kobiet 1Hair2go i Kwiat Kobiecości razem dla kobiet 2Hair2go i Kwiat Kobiecości razem dla kobiet 3
 
>
 
 

Hair2go i Kwiat Kobiecości razem dla kobiet. Wspólnie chcemy szerzyć rolę profilaktyki raka szyjki macicy i uświadomić kobietom, jak ważne są regularne badania ginekologiczne. Nie - zapominajka to także wsparcie finansowe. Po raz kolejny część dochodu z majowej sprzedaży produktów w Hair2Go zostanie przekazana Fundacji Kwiat Kobiecości.


Wśród różnorodnych wyzwań zdrowotnych z jakimi spotykają się kobiety na całym świecie, rak szyjki macicy pozostaje jednym z najpoważniejszych. W związku z tym, zwracamy uwagę na znaczenie profilaktyki, wczesnego wykrywania oraz edukacji w walce z tą chorobą. Przecież jest to nowotwór, który można łatwo rozpoznać we wczesnym stadium i skutecznie leczyć.


Cytologia  i szczepienie

Szczepienia przeciwko HPV oraz regularne badania cytologiczne są kluczowymi narzędziami w walce z rakiem szyjki macicy. Szczepienia są skuteczną metodą zapobiegania zakażeniom HPV, które są główną przyczyną większości przypadków raka szyjki macicy. Natomiast regularne badania cytologiczne pozwalają na wczesne wykrycie zmian przednowotworowych, co umożliwia skuteczne leczenie i poprawia rokowania.
Hair2go wesprze Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości, która towarzyszy i pomaga Kobietom walczącym z rakiem szyjki macicy! Skoro dbamy o siebie "na zewnątrz" i chcemy być piękne, to tak samo powinnyśmy pamiętać o swoim zdrowiu i o tym, żeby raz do roku wykonać cytologię, która wcześnie wykonana może uratować nam życie.


Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i kobiet, które tak jak ona walczyły i wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Wszystko się zaczęło gdy Ida Karpińska - prezeska i założycielka Kwiatu Kobiecości - dowiedziała się że choruje na RSM...

"Profilaktyka powinna stać się absolutną normą w naszym społeczeństwie i być szeroko promowana, aby zwiększyć świadomość zdrowotną kobiet. Niestety połowa kobiet w Polsce, u których rozpoznano raka szyjki macicy nigdy nie robiła badania cytologicznego, które może uratować nam życie! Nie bójmy się badać. Nie wstydźmy się badać. Profilaktyka i dbanie o swoje zdrowie, to najlepsze co możemy zrobić dla siebie i swoich bliskich" - mówi Ida Karpińska.

Hair2go  będzie szerzyć świadomość zdrowotną wśród kobiet, wspierając w ten sposób walkę z rakiem szyjki macicy. Przez cały miesiąc na swoich profilach społecznościowych będziemy edukować oraz przedstawiać historie kobiet, które wygrały z chorobą. Wszystko po to by nagłośnić problem profilaktyki i diagnostyki raka, edukować i wspierać kobiety. Dodatkowo w kampanię będą zaangażowani eksperci : Ida Karpińska, ginekolog dr Tadeusz Oleszczuk, Katarzyna Białous oraz influencerzy, którzy będą udzielali porad oraz będą dzielić się swoim doświadczeniem. Tylko poprzez wspólne wysiłki możemy ograniczyć wpływ raka szyjki macicy na zdrowie i życie kobiet na całym świecie.

Produkty dostępne https://hair2go.pl/pl_PL/c/KWIAT-KOBIECOSCI/584Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES