Mindful eating - świadome żywienie modniejsze niż diety-cud

<
Gallery image
>
Mindful eating - świadome żywienie 1
<
Mindful eating - świadome żywienie 1Mindful eating - świadome żywienie 2
 
>
 
 

Dbanie o zdrowe nawyki żywieniowe, gdy pośpiech i życie w biegu są naszą codziennością, może być dużym wyzwaniem. Z pomocą przychodzi mindful eating, czyli świadome jedzenie, które ukierunkowane jest zdecydowanie bardziej na dobre samopoczucie niż drastyczną utratę wagi. Ale jak ze wszystkim, tu także najważniejsza jest równowaga. I nawet kiedy brakuje nam czasu, warto sięgać po zdrowsze wybory. Jednym z nich może okazać się nowość w ofercie Nu Skin - batonik TR90 M-Bar, który od teraz dostępny jest także w wersji czekoladowej.


Uważne jedzenie

Na czym polega mindful eating? Jest to świadome i uważne spożywanie posiłków. Niezależnie od sytuacji, w której się znajdujemy, naszą uwagę skupiamy wyłącznie na tej czynności. Racjonalne jedzenie to także uważne dobieranie produktów. Zwłaszcza w momentach, kiedy jesteśmy pochłonięci codziennymi obowiązkami. Często sięgamy wtedy po niezdrowe przekąski lub szybkie rozwiązania, które nie są pożywne oraz nie dostarczają naszemu organizmowi tego, czego potrzebuje. Powinniśmy zatem (nawet w sytuacjach, kiedy brakuje nam czasu na odpowiednie celebrowanie posiłków) sięgnąć po produkt, który odżywi nasze ciało. Batony TR90 M-Bar świetnie sprawdzą się jako wygodny sposób na pełnowartościowy i smaczny posiłek w ciągu dnia.


Doskonały smak i niezbędne wartości odżywcze

TR90 M-Bar to produkt, który wchodzi w skład programu zarządzania wagą TR90, stworzonego na podstawie naukowej wiedzy na temat żywienia, która wykorzystuje moc naturalnych składników i system osobistego wsparcia. Nowość o czekoladowym smaku jest zarówno pyszna, jak i pożywna. Grab-and-go! Wystaczy schować go do torebki, aby cieszyć się zdrowym posiłkiem w biegu. TR90® M-Bars zawierają: mieszankę węglowodanów, białek, tłuszczów, witamin i minerałów. Dzięki temu mogą stanowić substytut jednego posiłku każdego dnia, ponieważ dostarczają co najmniej 30% preferowanych wartości odżywczych oraz odpowiednią ilość energii, co może pómoć nam utrzymać odpowiednią wagę. Co więcej, jest to produkt wegański i o niskiej zawartości cukru.

Produkty dostępne są w sprzedaży u autoryzowanych dystrybutorów oraz na stronie www.nuskin.com

Ceny produktów:
TR90 M-Bar: Chocolate
10-pack / 262 zł
30-pack / 679,88 zł
Program TR90® (pakiet na 3 miesiące) / 5 187,62 zł
Program TR90® (pakiet na 1 miesiąc) / 2 1770, 11 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 01-09-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES